Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Kontura Hollywood Top Shop

Photo
Video
-60%

Setit tuaj të bukurisë i shtohet produkti më i ri, i testuar dermatologjikisht - konturat Hollywood, që janë zgjidhja e përsosur për transformim të lekurës duke potencuar dhe rregulluar të gjitha pjesët e fytyrës. Paleta përmban: 8 ngjyra, 1 sfungjer, 2 brusha dhe 1 pasqyrë.

 

Kontura Hollywood Top Shop

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 19,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Setit tuaj të bukurisë i shtohet produkti më i ri, i testuar dermatologjikisht - konturat Hollywood, që janë zgjidhja e përsosur për transformim të lekurës duke potencuar dhe rregulluar të gjitha pjesët e fytyrës. Paleta përmban: 8 ngjyra, 1 sfungjer, 2 brusha dhe 1 pasqyrë.

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Si funksionon Kontura Hollywood?

Përmes vetëm 3 hapave ju mund të freskoni fytyrën duke mbuluar njollat, pikat e zeza, rrudhat, hundën dhe mollëzat. Ju do të vëreni rezultatet menjëherë.

Hapat që duhet të ndiqni:

  1. Pjesa e parë përmban 3 korektor me ngjyrë: të verdhë, gjelbërt dhe pink – këto 3 ngjyra mbulojnë njollat.
  2. Pjesa e dytë përmban 3 ngjyra më të mbyllta të cilat përdoren për konturim /kufizim të: mollëzave, hundës dhe fundin e mjekrrës.
  3. Pjesa e tretë përmban 2 ngjyra më të hapura të cilat përdoren për ballin, mesin e mjekrrës dhe mesin e hundës.

Kur mbarojnë të 3 hapat – pjesa tjetër është përdorimi i sfungjerit me të cilin duhet ta shpërndani të gjitha këto dhe fytyra do të ketë një shkëlqim, theksim dhe kufizim të përkryer.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star