Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Dollap për rroba Dormeo Hippo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Dollap cilësor për rroba, nga gama e mobiljeve Dormeo. Është i punuar me kompensatë shtesë të fortë dhe ka dyer rrëshqitëse. Ka hapësirë dhe rafte të mjaftueshme për t’i vendosur rrobat dhe gjësendet personale, madje edhe nëse e ndani me dikë tjetër. Dollapi ka këto dimensione: lartësia - 158.1cm, gjerësia - 75 cm dhe thellësia 60cm.

Dollap për rroba Dormeo Hippo

Nga Çmimi i rregullt: 219,90 € Nga


Çmimi special: 43,98 € Nga

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dollap cilësor për rroba, nga gama e mobiljeve Dormeo. Është i punuar me kompensatë shtesë të fortë dhe ka dyer rrëshqitëse. Ka hapësirë dhe rafte të mjaftueshme për t’i vendosur rrobat dhe gjësendet personale, madje edhe nëse e ndani me dikë tjetër. Dollapi ka këto dimensione: lartësia - 158.1cm, gjerësia - 75 cm dhe thellësia 60cm.

Më shumë
Përshkrimi

Organizoni garderobën tuaj

Dollapi është i pajisur me rafte dhe varëse rrobash, dhe ju mundëson t’i organizoni më mirë rrobat dhe gjësendet personale. Dollapi ka dyer rrëshqitëse, të cilat zënë më pak hapësirë kur hapen, krahasuar me dyert e dollapave të zakonshëm.

Po ashtu, dollapi ka dizajn funskional, rafte të ndara dhe ju mund ta ndani bashkë me personin me të cilin e ndani dhomën. Ju mund ta merrni anën e majtë, ai/ajo të djathtën dhe anasjelltas.

Është i pajisur edhe me doreza elegante dhe praktike, të cilat ju mundësojnë ta hapni dollapin pa lënë gjurmët e gishtave. Në këtë mënyrë, dollapi mbetet më i pastër.

Montohet lehtë

Ju mund ta montoni vetë dollapin, pa pasur nevojë për ndihmën e ndonjë mjeshtri. Është cilësor dhe po ashtu përdoret lehtë.

Dimensionet

  • Lartësia: 158.1cm
  • Gjerësia: 75 cm
  • Thellësia: 60 cm
Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!