Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Hekur Portativ Steam’N’Go Rovus

Photo
Video

Kompakt dhe portativ, Rovus Steam’n’Go është hekur inovativ që mund të përdoret për përdorim shtëpiak dhe gjatë udhëtimeve. Kombinon dy funksione në një pajisje: hekurosje dhe dezinfektim duke i hekurosur dhe larguar pluhurin nga rrobat tuaja.

Doni ta bëni hekurosjen më praktike?

Hekur Portativ Steam’N’Go Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Kompakt dhe portativ, Rovus Steam’n’Go është hekur inovativ që mund të përdoret për përdorim shtëpiak dhe gjatë udhëtimeve. Kombinon dy funksione në një pajisje: hekurosje dhe dezinfektim duke i hekurosur dhe larguar pluhurin nga rrobat tuaja.

Doni ta bëni hekurosjen më praktike?

Më shumë
Detajet e Produktit

Perfeksioni i hekurosjes në madhësi kompakte

Jeni të lodhur duke bartur hekurin e madh, të rëndë gjithkund me vete nëpër udhëtimet e punës sepse duhet të keni dukje të rregullt për takimet? Doni të kaloni pushimet duke u dukur elegant? Rovus Steam’n’Go është zgjidhje perfekte për ju për faktin që është shumë kompakt për udhëtimet tuajaose të përdoret në shtëpi, sikurse hekurat e rregullt. 

Vetëm që është me madhësi më të vogël dhe më i lehtë se hekurat tradicional nuk do të thotë që ofron më pak fuçi ose ka rezultate më të dobëta. Është po aq efektiv sa hekurat e mëdhenj dhe poashtu ka pllakën jo ngjitëse që ju mundëson të hekurosni në mënyrë të përsosur cdo lloj materiali nga të hollat deri tek materialet e trasha me rrudha të mëdha. Ky hekur është shumë I lehtë për përdorim, që ju mundëson të hekurosni shumë lehtë edhe pjesët më të vështira të rrobave tuaja.

Hekurosja tashmë do të jetë argëtuese për ju

Rovus Steam’n’Go është më i lehtë në përdorim sesa hekurat e tjera tradicional, por kjo nuk është e tëra, ky hekur ju mundëson poashtu edhe hekurosjen në mënyrë vertikale me të njejtat rezultate sikurse edhe hekurosja në mënyrën horizontale, gjë që do t’ua bëjë hekurosjen shumë të rehatshme dhe pa mundime shtesë.

Cdo gjë që rrobave tuaja ju duhet

Hekurosja është një fillim i mirë për rrobat tuaja të duken bukur, por duke shtuar edhe avullin do të arrini të drejtoni edhe rrudhat më të vështira nga materialet e trasha, gjithashtu dezinfekton të gjitha materialet që janë në kontakt direkt me lëkurën tuaj cdo ditë. Ky hekur i mrekullueshëm ofron mundësi përdorimi me ose pa avull,  temperatura të ndryshme të hekurosjes dhe vrimat horizontale që mundësojnë shpërndarje të barabart të nxehtësisë.

Mbi të gjitha nxehet shumë shpejtë për të hekurosur në mënyrë efektive cdo rrudhë në materialet kur ju jeni me nxitim. I mrekullueshëm për mbulesat dhe carcafët në dhomën tuaj të gjumit apo mobiljeve  

Rovus Steam’n’Go nuk është vetëm i mrekullueshëm për rrobat tuaja – poashtu është shumë efektiv në hekurosjen e materialeve tjera sikurse jastëkat ose bataniet gjithashtu edhe sipërfaqet e materialeve të mobilieve.  2 brusha ekstra për të arritur pamjen e sofistikuar gjatë udhëtimeve, përfshir brushën për material dhe brushën për largimin e pushave (cuklave), ky hekur ju ndihmon të mbani rrobat tuaja të pastërta dhe me dukje të bukur kur nuk keni kohë për hekurosje me hekura të mëdhenjë.  

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera kapaciteti gotës: 45ml; Fuqia: 1000 W

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Nazi

www.topshop-ks.com

29/11/2017

shumemir
shum e mir hjekur ma t mir moti skom ble

1 Produkte