Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Kamera dhe pasqyra HD për makinë Top Shop

Photo
Video

Kamera dhe pasqyra HD Top Shop do të jetë shoqëruesi juaj më i sinqertë kur ju udhëtoni me veturë. Kamera që rrotullohet për 280 shkallë fiksohet në pasqyrën ekzistuese dhe regjistron çdo gjë që ndodh në rrugë.

 • Mund të filmoni apo të bëni foto
 • Regjistron datën dhe orën
 • Regjistron deri në 14 orë
 • Përfshin kartë memorie 8 GB
 • Përfshin baterinë që rimbushet
 • Perfshin karikuesin për makinë
Kamera dhe pasqyra HD për makinë Top Shop
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Kamera dhe pasqyra HD Top Shop do të jetë shoqëruesi juaj më i sinqertë kur ju udhëtoni me veturë. Kamera që rrotullohet për 280 shkallë fiksohet në pasqyrën ekzistuese dhe regjistron çdo gjë që ndodh në rrugë.

 • Mund të filmoni apo të bëni foto
 • Regjistron datën dhe orën
 • Regjistron deri në 14 orë
 • Përfshin kartë memorie 8 GB
 • Përfshin baterinë që rimbushet
 • Perfshin karikuesin për makinë
Më shumë
Detajet e Produktit

Me pasqyrën dhe kamerën HD tani ju keni provat reale të ndodhive në rrugë

A kishit aksident rrugor dhe nuk ishit në gjendje të vertetonit që nuk ishit ju fajtori? Vozitës të papërgjegjshëm që shkaktojnë aksidente, thejnë rregullat e komunikacionit dhe rrisin normat e sigurimit ka kudo. Prandaj është berë e veshtirë të vertetohet se faji i kujt është.

Tani mbroni veten tuaj dhe filmoni gjithçka me kameren HD, pajisjen me të re të dizajnuar për vendosje në pasqyrën ekzistuese.

Vendose dhe harro që është aty!

Kamera dhe pasqyra HD Top Shop vjen me veqoritë që benë të mundur filmimin e sigurt me kualitet të lartë, të ruajtur dhe në dispozicion kur do që ju nevojitet juve.

Mjafton ta instaloni dhe kamera do të regjistroj automatikisht gjithçka dhe ju mund të harroni që e keni aty.

Karakteristikat kryesore

 • 1. Rezolucion HD – benë foto & video

  Kamera dhe pasqyra HD Top Shop filmon në HD(720p) që ju ndihmon të shihni targat e regjistrimit dhe detajet e tjera të imta.

 • 2. Regjistrim i vazhdueshëm

  Në mënyrë që ju të mos keni nevoj të fshini orë të tëra incizimesh, kjo kamerë është e dizajnuar në mënyrë që të filmoj mbi incizimet ekzistuese (duke vendosur të rejat mbi të vjetrat) kur memoria është plot.

 • 3. Datë & kohë e vendosur

  Ju mund të vendosni kohën dhe datën ashtu që secila foto apo video të ketë kohën e saktë të çdo ndodhie.

 • 4. 32 GB kapacitet për ruajtje për 14 orë

  Kamera dhe pasqyra HD Top Shop ruan deri në 32 GB (8 GB kartë memorie e përfshirë) e cila regjistron deri në 14 orë.

 • 5. 2,5 inch ekran LCD dhe kthim prapa të filmit apo fotove

  Kamera dhe pasqyra HD Top Shop ka një ekran LCD dhe aftësinë të shikoni videon prapa. Mundësia per të parë videon sa herë që deshironi është njëra nga karakteristikat me të vlefshme që ka:  ju mund të vërtetoni aty për aty që nuk jeni fajtor pa pritur vendimin e gjyqit.

 • 6. Kamerë që rrotullohet për 280 shkallë

  Kamera që rrotullohet 280 shkallë do të kap pamje të pastra dhe automatikisht ndryshon në varësi të kohës, nëse është natë do të përshtatet dhe do të kap pamje po aq të qarta si ditën.

 • 7. Auto-Regjistrim

  Kamera dhe pasqyra HD Top Shop fillon të filmoj automatikisht në momentin që ju ktheheni në makinë, kështu është e pamundur që ju të harroni ta ndizni atë.

 • 8. Pamje të pastra & qarta edhe natën

  Kamera dhe pasqyra HD Top Shop funksionon në mënyrë të persosur edhe natën dhe bën regjistrime të qarta dhe të pastra.


Nuk do të pengoj pamjen tuaj

Kamera dhe pasqyra HD Top Shop me dizajnin e saj unik, vendoset në pasqyrën ekzistuese të makinës në vetëm pak sekonda kështu ndryshe nga kamerat e tjera ajo është transparente dhe nuk do t'ju pengoj pamjen.

Perparësitë e kamerës

Kamerë e cila do t'ju kursej paratë, kohën dhe pronën tuaj:

  • Do t’i frikësoj njerëzit e pandershëm që duan të përfitojnë nga ju
  • Do të siguroj prova të cilat janë edhe më të besueshme se dëshmitarët okular
  • Do të përshpejtoj raportimin dhe procedurat pas një aksidenti
  • Do të parandaloj nevojën e një ankese
  • Ju kursen parat në rast dëmi
  • Mund të ndihmoj në lehtesimin e proçedurave të sigurimit.
Informata shtese

Informacione teknike:

Paketimi përmban:

 • 1 x Pasqyrë & Kamerë HD me bateri të rikarikueshme
 • 1 x SD kartë mikro
 • 1 x instruksion manual

BONUS:

 • 1 x 8 GB mikro SD kartë
 • 1 x karikues veture

Informata teknike:

 • Dimensionet: 33 x 6 x 11,2 cm
 • Pesha: 0,45 kg
 • 2,5 inch ekran LCD 
 • E dizajnuar – me bateri të rikarikueshme
 • Opsionin për regjistrim në  vazhdimësi
 • Filmim i videos HD 720P 
 • Ndriqim i rregullueshëm
 • Filmon deri në 14 orë video dhe audio
 • Ruan deri në 32 GB (perfshihet 8GB SD kartë)
 • Kamerë që rrotullohet në 280 shkallë
 
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera BONUS: 1 x 8 GB micro SD card

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Luli

www.topshop-ks.com

21/11/2018

Pershendetje
Pershendetje a mund te paguaj me starcard si dhe amund te me tregoni akeni ndonje lokal ku mund te ju vizitojm

1 Produkte