Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Maxi-Glider 360 Gymbit

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-25%

Gymbit Maxi-Glider 360 kombinon stërvitjen tradicionale që e keni bërë me pajisje eliptike për ushtrime me stërvitjen për forcë, të dyja të përshtatshme ndaj nyjeve tuaja. Ka dizajn të palosshëm, mbajtës për telefonin tuaj dhe monitorues digjital të progresit, gjithçka që ju nevojitet për një stërvitje të rehatshme në shtëpi. Me rezistencë në 4 nivele, është i përshtatshëm për fillestarët në palestër si dhe për entuziastët e sporteve.

 

 

Maxi-Glider 360 Gymbit

Çmimi i regullt: 199,90 €


Çmimi Special: 149,90 €

Çmimi me këste: 24 x 6.25
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Gymbit Maxi-Glider 360 kombinon stërvitjen tradicionale që e keni bërë me pajisje eliptike për ushtrime me stërvitjen për forcë, të dyja të përshtatshme ndaj nyjeve tuaja. Ka dizajn të palosshëm, mbajtës për telefonin tuaj dhe monitorues digjital të progresit, gjithçka që ju nevojitet për një stërvitje të rehatshme në shtëpi. Me rezistencë në 4 nivele, është i përshtatshëm për fillestarët në palestër si dhe për entuziastët e sporteve.

 

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Qëndroni në formë, dobësohuni dhe krijoni muskuj me Maxi-Glider 

Sekreti i humbjes në peshë nuk qëndron në një rutinë palestre derisa të humbni kilet, por në bërjen e një sërë ushtrimesh që aktivizojnë të gjitha grupet e muskujve. Pikërisht kjo shumëllojshmëri ushtrimesh shpesh mungon në shtëpi për shkak të mungesës së produkteve të fitnesit. Për të zgjidhur këtë problem për ju, ne po ju sjellim Gymbit Maxi-Glider 360 - zgjidhjen tuaj të gjithanshme për fitnes.

Gymbit Maxi-Glider 360 Gymbit Maxi-Glider 360 Gymbit Maxi-Glider 360 Gymbit Maxi-Glider 360 Gymbit Maxi-Glider 360 Gymbit Maxi-Glider 360 Gymbit Maxi-Glider 360 Gymbit Maxi-Glider 360

Efikasitet maksimal derisa ushtroni

Ju nuk keni nevoj të bleni ora të shtrenjta që masin ritmin e zemrës tuaj dhe përcjellin zhvillimin tuaj. Gymbit Maxi-Glider 360 ka një monitor që e përcjell progresin tuaj:

 • Kaloritë e djegura
 • Kohën e kaluar duke ushtruar
 • Pulsinë e zemrës
 • Sasinë e ushtrimeve
 • Shpejtësinë e ushtrimeve

Nëse jeni duke shikuar show-n tuaj të preferuar derisa po ushtroni, ju keni një mbajtës kompakt për mbajtjen e iPadit ose telefonit tuaj.

Gymbit Maxi-Glider 360

4 lëvizje dhe 4 nivele rezistence për djegien e yndyrërave

Ushtrimet janë të formuluara nga 4 levizje: përpara-prapa, rreth e rrotull, rrëshqitje, dhe ndarje me kthesë, ju mund të rregulloni nivelin e ushtrimeve me 4 nivele rezistente. Vetëm selektoni nivelin e ushtrimeve tuaja nga 0-4 në çdonjerën nga 4 këmbët. Sa më i madh numri, aq më i madh do të jetë niveli i rezistencës dhe fuqia e ushtrimeve. Edhe nëse jeni fillestar, apo edhe entuziast i fitnesit i eksperiencuar, Maxi - Glinder do t'i bëj muskujt tuaj të digjen.

Gymbit Maxi-Glider 360
Gymbit Maxi-Glider 360

Ushtrime Kardio dhe për Forcë

Pjesa më e mirë e ndryshimit të levizjeve është që nuk keni nevoj të ndalni ushtrimet për të ndryshuar opsionet. Gjithçka që ju duhet të bëni është të ndryshoni drejtimin dhe të vazhdoni të njejtin vend që jeni duke qëndruar. Kjo do të thotë që nuk keni nevoj të largoheni nga makina, ju mund të kombinoni kardio dhe forcë për efekt maksimal:

 • Gymbit Maxi-Glider 360

  Ushtro ashtu si në një makinë eliptike për ritmin e zemrës

 • Gymbit Maxi-Glider 360

  Squat - Ngre dhe formëso të pasmet dhe ijet tua si dhe tonifiko dhe forco kofshët  

 • Gymbit Maxi-Glider 360

  Rreth e rrotull – rrotullimi dhe levizjet anash përmirësojnë forcën dhe fleksibilitetin tuaj

 • Gymbit Maxi-Glider 360

  Kthesë – kombinon rrotullimin me një levizje të shpejtë për kardio dhe fleksibilitet

 • Gymbit Maxi-Glider 360

  Ndarje – Puno në bicepsin dhe krahërorin tënd për një krahëror aktiv 

 • Gymbit Maxi-Glider 360

  Përkulje – shtrihuni përpara ndërsa këmbët tuaja shtyjnë prapa për të forcuar të gjithë muskujt e trupit në të njëjtën kohë

 • Gymbit Maxi-Glider 360

  Lëvizje anash - ngrini këmbën anash dhe angazhoni hip dhe quad muskujt

 • Gymbit Maxi-Glider 360

  Rrotullim i dyfishtë - maksimizoni përpjekjet tuaja për këtë ushtrim për balancë

Specifikat Teknike
Pesha 22,0 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star