Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ab Slim Flex Gymbit

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-77%

Ushtroni mençur dhe formësoni trupin tuaj me ndihmën e Gymbit Ab Slim Flex, një pajisje që shkon përtej ushtrimeve të përditshme. Gymbit Ab Slim Flex ju lejon të ushtroni abdomenin tuaj në një stërvitje e cila gjeneron rezistencë në lëvizjet lart dhe poshtë, duke dyfishuar intensitetin dhe duke garantuar rezultate më të lehta dhe më të shpejta. Njësia përmban një hark mbrapa, ulësen, mbajtëset, dhe brezat e rezistencës.

 • Formëson muskujt e barkut tuaj
 • Ushtron muskujt e oblikut
 • Dyfishon intensitetin e një rutine të rregullt të stërvitjes
 • 3 nivele të rezistencës
 • Mënyra më e lehtë për të humbur yndyrën e barkut
 • Mbështet shtyllën kurrizore për të parandaluar dëmtimet
 • Mbështetje shpine dhe qafe
Ab Slim Flex Gymbit

Çmimi i rregullt: 99,90 €


Çmimi special: 22,91 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ushtroni mençur dhe formësoni trupin tuaj me ndihmën e Gymbit Ab Slim Flex, një pajisje që shkon përtej ushtrimeve të përditshme. Gymbit Ab Slim Flex ju lejon të ushtroni abdomenin tuaj në një stërvitje e cila gjeneron rezistencë në lëvizjet lart dhe poshtë, duke dyfishuar intensitetin dhe duke garantuar rezultate më të lehta dhe më të shpejta. Njësia përmban një hark mbrapa, ulësen, mbajtëset, dhe brezat e rezistencës.

 • Formëson muskujt e barkut tuaj
 • Ushtron muskujt e oblikut
 • Dyfishon intensitetin e një rutine të rregullt të stërvitjes
 • 3 nivele të rezistencës
 • Mënyra më e lehtë për të humbur yndyrën e barkut
 • Mbështet shtyllën kurrizore për të parandaluar dëmtimet
 • Mbështetje shpine dhe qafe
Më shumë
Përshkrimi

Bëj abdomenin tënd sexy për 10 minuta

A jeni lodhur nga ushtrimet e dhimbshme, që ju shkaktojnë shumë stres në qafën tuaj? Merrni më të mirën nga stërvitja juaj dhe jini më të kujdesshëm ndaj trupin tuaj me Gymbit Ab Slim Flex, një pajisje fitnesi që i formëson muskujt e barkut tuaj pa stres dhe dhimbje!

E thjeshtë, por pajisje që do të ju ndihmoj të keni bark të sheshtë dhe abdomenin më sexy që keni pasur deri tani - me teknologjinë që fokusohet në nevojat e trupit tuaj:

 • Teknologji Duoflex e cila dyfishon intensitetin dhe ofron rezultate më të shpejta në kohë më të shkurtër
 • Ulëse me mundësi rrotullimi në 360° që targeton oblikun
 • Parandalon lëndimet dhe dhimbjet

1 ushtrim = 2 ushtrime

Veqoria më e mirë e Gymbit Ab Slim Flex është teknologjia “Duo-Flex”. Kjo do të thotë që rezistenca gjenerohet në të dyja levizjet poshtë dhe lartë, duke dyfishuar intensitetin dhe duke garantuar rezultate më të lehta dhe më të shpejta për kohë të shkurtër.

Kjo do të thotë që përmes 1 ushtrimi ju bëni 2!

Me ulësen dhe mbajtëset që rrotullohen për 360°

Përveq ushtrimeve posht dhe lartë, Gymbit Ab Slim Flex ka edhe mbajtëset anash dhe ulësen që rrotullohet.

Kjo ju lejon të ushtroni oblikun tuaj si pajisje që ofron rrotullim prej 360°. Ju do të shijoni rrotullimin majtas dhe djatthas dhe do të ndjeni muskujt e oblikut tuaj duke fituar më shumë forcë.

Shumica e pajisjeve për abdomen nuk e kanë këtë veqori.

Asgjë si ushtrimet tradicionale

Gymbit Ab Slim Flex siguron një stërvitje që ka në shënjestër rajonin e barkut. Ndryshe nga ushtrimet në të cilën ju përdorni gravitetin për mbështetjen prapa, dhe abdomenin për ngritjen përpara, ju duhet të përdorni abdomenin tuaj duke zbritur për shkak të harkut prapa e cila është e lidhur me 3 shirita rezistues.

Kështu, ju shtyni njësinë poshtë duke u shtrirë, pastaj përdorni abdomenin tuaj kur ngjiteni.

Vetëm 10 minuta në ditë

Intensiteti i stërvitjes me rezistencë të dyfishtë dhe rrotullim me lëvizjen prej 360 ° do të ju ndihmojë të tonifikoni dhe të forconi trupin tuaj për vetëm 10 minuta në ditë.

Me 3 nivele të rezistencës , Gymbit Ab Slim Flex është e përkryer për fillestarët që stërviten dhe profesionistët.

Më shumë mundësi për stërvitje efikase

Gymbit Ab Slim Flex ofron mundësi të shumta për t'u angazhuar në argëtim dhe ushtrime sfiduese në nivele të shumëfishta. Është e mirë për të dy fillestarët dhe atletët me përvojë.

Mbështetja e kokës dhe qafës për stërvitje të sigurt dhe të rehatshme

Gymbit Ab Slim Flex mbështet me lehtësi shpinën tuaj derisa ndërsa bëni ngritje - ulje pasi ka mbështetjen për shpinën dhe qafën që ndihmon parandalimin e stresit të panevojshëm, lëndimeve dhe shmangieve të këtyre dhimbjeve të bezdisshme në atë rajon ndërsa ju punoni abdomenin tuaj.

Gymbit Ab Slim Flex është mënyra më e lehtë për të tonifikuar barkun tuaj shpejt dhe në mënyrë efektive dhe të zvogëloni centimetrat nga barku juaj!

Informata teknike

 • 3 nivele të rezistencës
 • mbështetje e plotë për shpinën dhe qafën
 • teknologjia Duoflex = 2 x intensitete
 • pesha maksimale: 100 kg

Përfshirja e dy udhëzuesve për rezultatet më të mira dhe të shpejta

Gjithashtu do të merrni udhëzuesin e plotë të stërvitjes dhe planin e shëndetshëm të ushqimit për t'ju ndihmuar të merrni rezultatet më të mira të mundshme.

Specifikat Teknike
Pasha maksimale e përdoruesit 120 kg
Pesha 5,6kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star