Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Gymbit Ab Doer 360

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-74%

Gymbit Ab Doer 360 është një paisje fitnesi që iu ofron lëvizje 360 shkallë në të gjitha drejtimet, për t'iu mundësuar stërvitje në të gjithë muskujt. Është projektuar në mënyrë ergonomike dhe me materiale të cilësisë të lartë, për t'iu siguruar rehati maksimale dhe qëndrim të shëndetshëm gjatë ushtrimeve. Kjo paisje ka edhe një dobi shtesë: një masazh terapeutik rigjallërues.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Gymbit Ab Doer 360

Çmimi i regullt: 149,90 €


Çmimi Special: 38,97 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Gymbit Ab Doer 360 është një paisje fitnesi që iu ofron lëvizje 360 shkallë në të gjitha drejtimet, për t'iu mundësuar stërvitje në të gjithë muskujt. Është projektuar në mënyrë ergonomike dhe me materiale të cilësisë të lartë, për t'iu siguruar rehati maksimale dhe qëndrim të shëndetshëm gjatë ushtrimeve. Kjo paisje ka edhe një dobi shtesë: një masazh terapeutik rigjallërues.

Më shumë
Përshkrimi

Paisje për tërë trupin tuaj

Teknologjia e re me shumë drejtime iu ofron mundësi stërvitjeje për grupe të shumta të muskujve. Falë lëvizjes së kthyeshme prej 360 shkallësh, ju mund ta përdorni këtë paisje për të stërvitur barkun, kofshët, vithet, këmbët, etj. Kurse me anë të rrotullimit lart-poshtë që ofron paisja, ju mund të bëni ushtrime për forcimin e pjesës së sipërme, përfshirë shpatullat, bicepsin, tricepsin, pjesën e sipërme të shpinës dhe gjoksin.

E përshtatshme për burra, gra, fillestarë dhe ekspertë

Falë tekonologjisë inovative që iu mundëson një lloje të ndryshme të ushtrimeve, Gymbit Ab Doer 360 është e përshtatshme si për gra, ashtu edhe për burra. Po ashtu mund të përdoret nga fillestarët apo ekspertët, sepse ofron mundësi të shumta, dhe falë materialeve me të cilat është punuar, pasija është rezistente ndaj presioneve dhe lëvizjeve të ndryshme. Për më tepër, është e lehtë për përdorim dhe bartet lehtësisht kudo që keni nevojë.

Bëni stërvitjet tuaja sa më të rehatshme

Gymbit Ab Doer 360  është dizajnuar duke pasur parasysh rehatinë dhe shëndetin tuaj, andaj ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri për trupin tuaj. Shufrat anësore janë të dizajnuara në mënyrë ergonomike, për të zvogëluar stresin në duar, kyçe, bërryla, shpatulla, qafë dhe në pjesën e sipërme kur ushtroni. Kjo e bën stërvitjen tuaj ditore më të rehatshme, të shëndetshme dhe pa dhimbje.

Përfitoni sa më shumë nga stërvitja juaj

Dizajni i vecantë i cili iu mundëson ta vendosni trupin në pozitë të rehatshme dhe shëndetshme, po ashtu rritë përdorimin efektiv të muskujve, duke iu sjellur rezultate të shpejta dhe të sigurta.

Një dobi shtesë: Masazh gjatë stërvitjeve

Kjo pasije ofron edhe masazh për shpinën tuaj, teksa stërviteni. Në këtë mënyrë, ju arrini kombinimin e përsosur: stërvitje intenzive dhe relaksim të trupit në të njejtën kohë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star