Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje -20,20%

Zbritje -20,20% - vetëm sot për 20.02.2020

vetëm sot për 20.02.2020

 
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Biçikletë 2në1 Nordic Air Gymbit

Photo
Video
-40%

Biçikleta Gymbit 2in1 Nordic Air është pajisje fitnesi 2në1 që mund ta përdorni për ushtrimet për forcë, por edhe për ato kardio. Është inspiruar nga ecja Nordike, ku ju njëkohësisht stërvitni muskujt e gjithë trupit. Ekrani përpara tregon: kohën, kaloritë, shpejtësinë dhe distancën.

.

Biçikletë 2në1 Nordic Air Gymbit

Çmimi i regullt: 299,90 €


Çmimi Special: 179,94 €

Çmimi me këste: 24 x 7.5
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Biçikleta Gymbit 2in1 Nordic Air është pajisje fitnesi 2në1 që mund ta përdorni për ushtrimet për forcë, por edhe për ato kardio. Është inspiruar nga ecja Nordike, ku ju njëkohësisht stërvitni muskujt e gjithë trupit. Ekrani përpara tregon: kohën, kaloritë, shpejtësinë dhe distancën.

.

Më shumë
Detajet e Produktit

Për stërvitjen e gjithë trupit

Çiklizmi siç e dimë është një ushtrim i përsosur për njerëzit me probleme me gjunjë, por gjatë çiklizmit ushtroni vetëm pjesën e poshtme të trupit tuaj dhe pjesa e sipërme mbetet pasive. Kjo është arsyeja pse ne kemi zhvilluar Gymbit 2in1 Nordic Air Bike, një kombinim i çiklizmit dhe ecjes Nordike. Kur stërviteni me Nordic Air Bike, muskujt e krahut duhet të përputhen me lëvizjen e krijuar nga këmbët. Si rezultat, kjo stërvitje ka një efekt pozitiv në sistemet kardiovaskulare dhe të frymëmarrjes, derisa tonifikon këmbët, armët dhe pjesën e sipërme. Të gjitha pa presion mbi gjunjët dhe nyjet!

Forco të gjithë trupin dhe përmirëso shëndetin e zemrës

Gymbit 2in1 Nordic Air Bike kombinon çiklizmin klasik dhe trajnimin eliptik. Pjesa e poshtme është e njëjtë si në një biçikletë shtëpie, ndërsa lëvizja e krahëve dhe e këmbëve është sinkronizuar si me trajnim eliptik. Në këtë mënyrë, ju mund të ushtroni pjesën e sipërme dhe të poshtme të trupit duke rritur normën e zemrës për trajnim kardio. Pozicioni i dorëzës dhe lartësia e shalës mund të rregullohen, kështu që i përshtatet në mënyrë të përkryer secilit përdorues me max. 100 kg peshë.

Djeg kaloritë, për një trup të shëndetshëm dhe fit

Pajisja revolucionare Nordic Air Bike është pajisja perfekte për njerëzit që kërkojnë një pajisje për stërvitje në shtëpi për tërë trupin. Dorëza është e lidhur me manivelin, i cili forcon pjesën e sipërme të trupit për t'iu përgjigjur muskujve të poshtëm në një lëvizje të vetme. Pra, kur ushtroni, trupi juaj është aktiv dhe djeg kalori të padëshiruara. Pa marrë parasysh sezonën, me Gymbit 2in1 Nordic Air Bike ju mund të jeni në formë të përsosur gjatë gjithë vitit.

Gymbit 2in1 Nordic Air Bike – pajisja juaj e preferuar e fitnesit

 • Përmirësoni shëndetin e zemrës më ushtrime kardio
 • Forcon muskujt për lëvizje më të lehtë për lëvizje të përditshme
 • Djeg kaloritë dhe bëhu më i shëndetshëm dhe fit
 • Është i lehtë për nyje, por i përshtatshëm për njërëzit me gjunjë të dobët
 • Ekrani shumë-funksional ju tregon të gjitha informacionet që dëshironi të dini
 • Kombinon çiklizmin dhe ecjen Nordike për të ju kursyër kohën në ushtrime
 • Dorëza me 3 pozicione për të ju përshtatur lartësisë së të gjithëve
 • Çiklizëm pa zhurmë dhe i lehtë ashtu që ju mund të shikoni televizorin gjatë ushtrimeve tuaja
Specifikat Teknike
Pasha maksimale e përdoruesit 100kg
Pesha 16,4kg
Shfaq funksionet distancë, kalori, kohë, shpejtësi

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star