Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

CopperLUX Gala Set

Photo
Video
-42%

Gatuaj, shijo dhe jeto shëndetshëm me setin GALA çdo ditë. Seti Gala përmban 9 enët me të nevojshme për kuzhinën tuaj. Mbushni shtëpinë tuaj me aromat dhe shijet me të shijshme në çdo kohë. Materialet cilësore të enëve Delimano Copperlux përmbajnë kombinimin më të mirë të cilat jo vetëm qe do të ofrojnë jetesë të shëndetshme, lehtësim gjatë gatimit në kuzhinë, por edhe i shtojnë një pamje GALA kuzhinës tuaj.

CopperLUX Gala Set

Çmimi i regullt: 239,90 €


Çmimi Special: 139,90 €

Çmimi me këste: 24 x 5.83
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Gatuaj, shijo dhe jeto shëndetshëm me setin GALA çdo ditë. Seti Gala përmban 9 enët me të nevojshme për kuzhinën tuaj. Mbushni shtëpinë tuaj me aromat dhe shijet me të shijshme në çdo kohë. Materialet cilësore të enëve Delimano Copperlux përmbajnë kombinimin më të mirë të cilat jo vetëm qe do të ofrojnë jetesë të shëndetshme, lehtësim gjatë gatimit në kuzhinë, por edhe i shtojnë një pamje GALA kuzhinës tuaj.

Më shumë
Detajet e Produktit

Për GALA pamje në kuzhinën tuaj dhe shije në çdo ushqim

Enët Delimano Stone Legend Copperlux përveq pamjes së këndshme që do t'i ofrojnë kuzhinës tuaj, dhurojnë shije në çdo gatim, duke ruajtur vlerat ushqyese dhe vitaminat e çdo përbërësi. Seti Gala do të plotësoj të gjitha nevojat tuaja në kuzhinë duke filluar nga supa e deri në desert, sepse përmban të gjitha pajisjet e nevojshme që i duhen secilës kuzhinë.

Shija tradicionale e gatimit në gur të vërtetë

Gatimi në tigan me copëza guri të vërteta jo vetëm që bën të mundur ngrohjen e ushqimit në mënyrë graduale, por gjithashtu ofron edhe shijen e vërtetë tradiocionale të gatimit në gur të vërtetë, që sigurisht do të mahnisë të gjithë miqtë tuaj.

Gala Set përmban: tavën 40x25 cm, tenxheren rrethore, tenxheren e thellëtiganin për fërgim 24 cm, tiganin për pallaqinka 24 cm, tiganin e thellë 26 cm, tiganin për salca 16 cm dhe 2 kapak me diametër 24 cm dhe 26 cm, të gjitha nga linja më e mirë në treg Copperlux. 

Përparësitë e veshjes QuanTanium:

 • Të përshtatshme për të gjitha llojet e pllakave, përfshirë ato me induksion.
 • Në bazë të vetive magnetike, ngrohet shumë shpejtë në pllakën me induksion në temperaturë të ulët. Kursen deri në 20% energji.
 • Mund të gatuani në temperaturë mesatare, por të arrini performancë maksimale.
 • Të sigurta për pastrim në enëlarëse.
 • Ngjyra që nuk zbehen (smalti është I shkrirë në 840 °C).
 • Mundëson gatimin me vetëm një pikë vaj.
 • Rezistente ndaj ngjitjes
 • Të prodhuara në Spanjë
 • Pse çelik?

  Metal i fortë dhe i qëndrueshëm për kohë të gjatë. Tiganët dhe tenxheret që përmbajnë çelik janë shumë të balancuara për shkak së janë më të rënda. Çeliku është i njohur për mbajtjen e nxehtësisë dhe për ketë arsye është shumë i përdorur për enë që përdoren gjatë.

 • Pse smalt?

  Mbron çelikun me një shtresë të qelqit, ka strukturë të fortë për shumë sulme kimike. Smalti është shumë i qëndrueshëm dhe shpërndan shpejtë nxehtësinë. Për më shumë, natyralisht nuk ngjet në varësi të sipërfaqes jo-poroze të tij.

 • Pse veshja prej QuanTanium me grimca bakri dhe guri?

  Për veti të shkëlqyeshme të jo-ngjitjes & rezistencë ndaj gërvishtjeve, që mundësojnë përgatitje ushqimi pa yndyrë dhe e bejnë enën të përshtatshme për përdorim me pajisje metali. Për me shumë përçueshmëria e nxehtësisë është shumë e lartë– për përgatitje të shpejtë dhe me më pak energji të konsumuar!

Konstruksioni i enëve Delimano Stone Legend Copperlux

 1. Ngjyrë smalti-në-çelik në shtresën e dytë
 2. Shtresa e parë me bazë smalt-në-çelik
 3. Çelik i kualitetit të lartë
 4. Shtresa e parë e brendshme smalt-në-çelik
 5. Shtresa e dytë e brendshme smalt-në-çelik
 6. Shtresa e parë jo-ngjitëse me veshje Quantanium®
 7. Shtresa e dytë jo-ngjitëse me veshje Quantanium® me grimca të vërteta guri dhe bakri
 8. Shtresa e tretë jo-ngjitëse me veshje Quantanium®
1
2
3
4
5
6
7
8

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star