Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Fshirëse pluhuri Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Fshirësja e pluhurit nga Rovus është aksesori që ju duhet për ta hequr qafe pluhurin e bezdisshëm. Ka një kokë të përkulshme & fleksibile, me fibra të fryra, të buta dhe të gjata, të cilat ju ndihmojnë ta pastroni pluhurin në çdo kënd. Falë mikrofibrës statike, nuk ka nevojë të përdorni ndonjë detergjent pastrimi. Pra, është eko-miqësore dhe e përshtatshme për hapësira në të cilat ka personat që vuajnë nga alergjitë.

Fshirëse pluhuri Rovus
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Fshirësja e pluhurit nga Rovus është aksesori që ju duhet për ta hequr qafe pluhurin e bezdisshëm. Ka një kokë të përkulshme & fleksibile, me fibra të fryra, të buta dhe të gjata, të cilat ju ndihmojnë ta pastroni pluhurin në çdo kënd. Falë mikrofibrës statike, nuk ka nevojë të përdorni ndonjë detergjent pastrimi. Pra, është eko-miqësore dhe e përshtatshme për hapësira në të cilat ka personat që vuajnë nga alergjitë.

Më shumë
Përshkrimi

Hiqeni pluhurin me një fshirje

Pastrimi i pluhurit nuk do të jetë më një punë e gjatë dhe e mërzitshme. Mikrofibra e fshirëses ka një fuqi statike e cila e tërheqë pluhurin dhe qimet e kafshëve me një fshirje të thjeshtë. Është ideale për ta pastruar pluhurin në shtëpi, zyre apo veturë. Po, themi është ideale, sepse:

  • Është e punuar nga mikrofibra me fuqi statike
  • E përkulshme & fleksibile, për çdo përdorim
  • E butë & e fryrë, nuk i gërvishtë sipërfaqet
  • E hollë, për t’ju ofruar lehtësi gjatë pastrimit të hapësirave më të ngushta

Fleksibile - mund ta pastroni çdo qosh

Fshirësja e pluhurit ka një kokë të përkulshme & fleksibile, me fibra të fryra, të buta dhe të gjata, të cilat futen në vrima apo cepa, dhe e pastrojnë pluhurin me një prekje. Me këtë aksesor, mund t’i arrini dhe pastroni edhe pjesët prapa radiatorit, divanit, frigoriferit, librave dhe objekteve të tjera. Pluhuri nuk mund t’i shpëtojë këtij aksesori praktik!

Dora juaj e zgjatur për pjesët që s’keni arritur t’i pastroni më parë

Me fshirësen Rovus mund ta pastroni pluhurin edhe nga pjesët që s’keni mundur t’i arrini më parë. Kjo fshirëse ju mundëson t’i fshini dritat, flladitësit në tavan, raftet e larta, majat e dyerve dhe dritareve dhe pjesët e tjera që janë më të vështira për t’u arritur.

Pastroni pluhurin pa kimikate

Fshirësja e pluhurit është e hollë, ka dizajn ergonomik dhe është e lehtë për t’u përdorur. Ky aksesor mund të futet edhe në pjesët më të ngushta dhe me fibrat e fryra dhe të gjata pastron sipërfaqet me një fshirje. Për më tepër, nuk ka nevojë të përdorni ndonjë detergjent pastrimi. Pra, është eko-miqësore dhe e përshtatshme për hapësira në të cilat ka personat që vuajnë nga alergjitë.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!