Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Fshesë Wet&Dry Nano Rovus

Photo
Video

Fshesa Wet&Dry Nano është pajisje 3në1, me një dizajn të avancuar dhe aftësi për t’i hequr grimcat nano, për më shumë fuqi pastrimi. Mund ta përdorni për vakumim të thatë, të lëngët dhe për fryrje. Është e pajisur filter HEPA H13 dhe ka dizajn pa qese pluhuri. Vjen me dy aksesorë: dorezë teleskopike dhe rrota, për ta lëvizur më lehtë nëpër shtëpi.

Fshesë Wet&Dry Nano Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Fshesa Wet&Dry Nano është pajisje 3në1, me një dizajn të avancuar dhe aftësi për t’i hequr grimcat nano, për më shumë fuqi pastrimi. Mund ta përdorni për vakumim të thatë, të lëngët dhe për fryrje. Është e pajisur filter HEPA H13 dhe ka dizajn pa qese pluhuri. Vjen me dy aksesorë: dorezë teleskopike dhe rrota, për ta lëvizur më lehtë nëpër shtëpi.

Më shumë
Përshkrimi

Fshesë e re vakumi, e avancuar

Kjo fshesë vakumi është versioni i ri dhe i avancuar i fshesës Victor Vac. Ka të njejtin fuksionalitet 3në1, plus edhe disa veti të reja dhe më shumë fuqi – për më shumë pastërti në çdo shtëpi.

Fshesë Wet&Dry Nano

Filtrim i shtuar, për pastrim me efikasitet 99.95%

Dizajni i ri përmban filter cilësor HEPA H13, i cili mundëson pastrim me efikasitet 99.95%, duke larguar edhe nano-grimcat më të vogla. Filteri ka një trajtim anti-bakterial në mbulesë, për t’i eleminuar bakteret gjatë kontaktit dhe për ta parandaluar shpërndarjen e aromave të pakëndshme.

Fshesë Wet&Dry Nano

Fuqi pastrimi 3në1

Kjo fshesë vakumi e lehtë dhe e gjithanshme, është një pajisje e çmuar në çdo koleksion pastrimi. Ka vetitë dhe fleksibilitetin që ju duhet për t’i dhënë shtëpisë një pastërti rrëzëllitëse. Fshesa është e përshtatshme për të gjitha sipërfaqet e forta dhe ka filter HEPA H13, i cili i kapë grimcat e dëmshme. Në dhomë do të lirohet ajër shumë i pastër, duke ju ndihmuar të frymoni më shëndetshëm. Mund të përdoret për pastrim të thatë, të lëngët dhe për fryrje.

 • 1.
  Fshesë Wet&Dry Nano
  Vakumim i thatë për pluhur & papastërti tjera

  Mund ta përdorni si fshesë vakumi të zakonshme, me 34,500 RPM dhe fuqi thithëse 16 Kpa. Me këtë pajisje, ju do ta hiqni qafe pluhurin dhe papastërtitë e tjera më lehtë dhe më shpejt.

 • 2.
  Fshesë Wet&Dry Nano
  Pastroni edhe njollat e lëngshme

  Me këtë fshesë vakumi mund t’i pastroni edhe lëngjet apo njollat e lëngshme të ushqimit. Në këtë mënyrë, lehtësisht do ta largoni çdo rrëmujë apo spërkatje, në kuzhinë apo kudo në shtëpi.

 • 3.
  Fshesë Wet&Dry Nano
  Funksioni për fryrje

  Vetëm kyçeni motorin nga funksioni për thithje në fryrje, dhe me lehtësi largoni gjethet nga oborri, terraca apo veranda!

E dizjanuar pa qese pluhuri

Pjesa kryesore e sistemit ka dizajn pa qese pluhuri, me teknologji ciklonike e cila krijon një mini-torndao për të thithur deri në 6l papastërti të thatë ose 3.5l papastërti të lëngët (gjatë një përdorimi). Kurseni mund dhe para – me këtë fshesë nuk keni nevojë të blini qese pluhuri. Fshesa ka shportën e pluhurit në të cilën mund ta shihni papastërtinë që është grumbulluar.

Fshesë Wet&Dry Nano

E pasur me veti që ua lehtësojnë pastrimin

Fshesa ka një tregues i mençur ju tregon kur shporta është plot ose kur filteri është i bllokuar. Po ashtu, ka një dorezë teleskopike, e cila ju mundëson ta përdorni me lehtësi pajisjen, pavarësisht gjatësisë suaj. Katër rrota të vogla ju mundësojnë ta lëvizni me lehtësi fshesën Nano. Kurse furça rrumbullake dhe gryka e çarë ju ofrojnë më shumë opsione për pastrim.

Fshesë Wet&Dry Nano

Elegante dhe praktike

 • Fshesë Wet&Dry Nano
  E gjithanshme

  Ju mund ta përdorni brenda, për të vakumuar apo pastruar dyshemetë, tepihët dhe tekstilet tjera, për të zhbllokuar lavamanin në banjo ose kuzhinë, dhe jo vetëm. Po ashtu mund ta përdorni edhe jashtë, për t’i larguar gjethet nga oborri.

 • Fshesë Wet&Dry Nano
  Kurseni para

  Fshesa ka një shportë pluhuri të ripërdorshme, pra nuk keni nevojë të bleni vazhdimisht qese. Kështu kurseni para dhe rrëmujë.

 • Fshesë Wet&Dry Nano
  Për një ambient më të shëndetshëm

  Fshesa është e pasur me filter HEPA H13 i cili ka trajtim antibakterial, dhe kapë edhe nano-grimcat më të vogla. Në dhomë do të lirohet ajër shumë i pastër, duke ju ndihmuar të frymoni më shëndetshëm.

 • Fshesë Wet&Dry Nano
  Shumëfunksionale

  Doreza teleskopike, katër rrotat dhe aksesorët tjetër ju mundësojnë përdorim më të gjerë dhe më të lehtë të kësaj fshese.

Informata shtesë

Në paketim përfshihen:

 • 1x njësia kryesore me kabllo
 • 1x kosh pluhuri me paraklop mbrojtës
 • 1x mbulesë për koshin e pluhurit
 • 1x gyp me dorezë
 • 1x tub zgjatues
 • 1x furçë
 • 1x furçë për larje
 • 1x gyp të shtypur
 • 1x furçë trekëndshe
 • 1x filter HEPA H13
 • 1x trup cikloni me mbulesë cikloni
 • 1x manual përdorimi
Fshesë thithëse & larëse Nano

Vlerësimet e Konsumatorëve 3 Vlerësim(e)

5

3 vlerësime

3 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Joana

www.topshop-ks.com

Fshesë me 5 yje
Fshesë me 5 yje

Xhevat Lajçi

www.topshop-ks.com

E vlerësoj si artikull të qëlluar.
Jam I kënaqur me këtë fshisë. Shumë estetike nga dizajni. E lehtë për përdorim. Fshinë mirë. Nuk lëshon pluhur. Këtë produkt duhet pasur mundësisht çdo familje. Me këtë fshisë I thua lamtumirë pluhurit dhe papastërtive tjera.

Edona

www.topshop-ks.com

Pastrimi a eshte me uje
Siq po shihet produkti i mire por vetem po me intereson a eshte me uje app duhet me shkund fshisen

3 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.