Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Fshesë Victoria Vac + Set aksesorësh

Photo
Video

Victoria Vac është fshesë me tri funksione, e dizajnuar për t'ua lehtësuar pastrimin në shtëpi. Pluhuri e madje edhe njollat e lëngshme më nuk do të jenë problem, sepse kjo pajisje i pastron të gjitha. Fshesa ka tub vakumi, funksionon si thithëse e thatë dhe e lëngshme (me shtupë), dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e dyshemeve. Funksionon me bateri.

Bashkë me fshesën vjen edhe një set shtesë. Seti përmban dy lecka mikrofibre me veti të larta absorbimi, të cilat përdoren për të pastruar njollat e ndryshme, dhe një filter i cili largon alergjenët nga ajri dhe ju mundëson të frymoni më lirshëm.

Fshesë Victoria Vac + Set aksesorësh
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Victoria Vac është fshesë me tri funksione, e dizajnuar për t'ua lehtësuar pastrimin në shtëpi. Pluhuri e madje edhe njollat e lëngshme më nuk do të jenë problem, sepse kjo pajisje i pastron të gjitha. Fshesa ka tub vakumi, funksionon si thithëse e thatë dhe e lëngshme (me shtupë), dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e dyshemeve. Funksionon me bateri.

Bashkë me fshesën vjen edhe një set shtesë. Seti përmban dy lecka mikrofibre me veti të larta absorbimi, të cilat përdoren për të pastruar njollat e ndryshme, dhe një filter i cili largon alergjenët nga ajri dhe ju mundëson të frymoni më lirshëm.

Më shumë
Përshkrimi

Vakum i fuqishëm me teknologji ciklonike

Dizajni ciklonik i fshesës ua jep tërë fuqinë për ta absorbuar pluhurin dhe papapastërtitë e tjera. Ajri futet me shpejtësi në ciklon dhe depërton nëpër të për ta ndarë në mënyrë efektive pluhurin nga ajri.

Fshesa mund të hiqet nga baza dhe ju lehtësisht mund t'i pastroni me të njejtën fuqi edhe pjesët më të vështira.

Rovus Victoria Vac

Më pak alergjenë, më shumë ajër i pastër

Një sistem filtri me tri shtresa mund të kapë deri në 95% të mikrogrimcave, duke i eleminuar alergjenët si polenin, qimet e kafshëve dhe pluhurin. Në këtë mënyrë, ju mundëson një ambient më të pastër, ku mund të merrni frymë më lirshëm. Filteri mund të lahet dhe të ripërdoret.

Rovus Victoria Vac

Pastron edhe dyshemetë më të forta

Kjo fshesë ka edhe një furçë turbo të fuqishme 3000 RPM dhe furça anësore. Furça turbo është dizajnuar për ta eleminuar papastërtinë edhe në dysheme më të forta.

Rovus Victoria Vac

Për pastërti në çdo kënd të shtëpisë

Çka e bën më të veçantë këtë fshesë nga pajisjet e tjera, është edhe funksioni për pastrim me shtupë. Gjatë kohës sa pastron me vakum, pajisja  i eleminon njollat e forta dhe papapastërtitë e tjera.

Vetëm mbusheni rezervuarin me ujë dhe aktivizojeni fshesën. Ju mund të fshini pluhurat dhe ta lani dyshemenë në të njejtën kohë, duke kursyer kohë dhe duke i dhënë shtëpisë pastërti shkëlqyese. Pastroni edhe dyshemetë më të forta, pa pasur nevojë të përdorni kimikate të dëmshme.

Rovus Victoria Vac

E gjithanshme, e përkryer

Kombinimi i dy llojeve themelore të pastrimit - vakum dhe larje me shtupë - me një funksion të vetëm, do t'ua ndryshojë dhe lehtësojë përgjithmonë mënyrën e të pastruarit.

 • Rovus Victoria Vac

  Pa kabllo

  Pra, lirshëm mund të fshini kudo dhe në çdo lloj dyshemeje. Pos për shtëpi, mund ta përdorni edhe për ta pastruar veturën.

 • Rovus Victoria Vac

  Drita LED

  Dritat LED të vendosura pranë furçës vakumuese, ju mundësojnë ta shihni çdo papastërti dhe të fshini me lehtësi.

 • Rovus Victoria Vac

  Furça anësore

  Pastrojnë qoshet në mënyrë të përkryer. Në kombinim me furçën anësore, pastrojnë edhe njollat e thata.

 • Rovus Victoria Vac

  Shporta e pluhurit

  Hidheni pluhurin pa prekur papastërtitë. Më nuk keni nevojë të brengoseni për blerjen e qeseve të vakumit, sepse Victoria Vac ka një sistem pa bagazh.

Bateri Li-ion (me jone litiumi)

Bateria zgjatë deri në 60 minuta, me një tregues të qartë të fuqisë. Po ashtu, bateria rimbushet, dhe ju mundëson të fshini lirshëm sipërfaqet, pa u ngatërruar nëpër kabllo.

Lecka ultra-absorbuese për pastrim të thellë

Seti përmban dy lecka mikrofibre, të cilat në kombinim me fshesën Victoria Vac, do ta mbajnë shtëpinë tuaj sa më të pastër. Janë ultra-absorbuese, prandaj edhe i pastrojnë njollat më lehtë dhe më shpejtë. Janë të ripërdorshme dhe mund të lahen në lavatriçe. Po ashtu, janë shumë të qëndrueshme.

Filter për ajër të pastër

Seti po ashtu përmban edhe një filter, i dizajnuar posaçërisht për ta mbajtur ajrin e pastër nga alergjenët. Ky filter kapë 95% të të gjitha mikrogrimcave me fuqi vakumi, dhe mundëson që vetëm ajri i pastër të qarkullojë në dhomë. Largon polenin, qimet e kafshëve, pluhurin dhe ju mundëson të frymoni më lirshëm në shtëpinë tuaj.

Rovus Victoria Vac Accessory Set
Informata shtesë

Seti i fshesës përmban:

 • Pjesën kryesore / baza
 • Njësinë e dorës
 • Furçën turbo
 • Furça 2në1 për pastrimin e pluhurit
 • Mbajtësen
 • Kabllon për karikim/mbushje
 • Rezervuari i ujit
 • 1 leckë për pastrim
 • Manuali për përdorim

Baterita Li-ion : ZL-826 0 S0722; 25,9 V; 2200 mAh; 56,98 Wh. Zgjatë deri në 60 minuta.

Zhurma: < 80 dB

Rovus Victoria Vac

Seti i aksesorëve përmban:

 • 2 lecka ultra-absorbuese)
 • 1 filter
Rovus Victoria Vac Accessory Set

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star