Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Fshesë Storm Vac (e bardhë) Rovus

Photo
Video

Rovus Storm Vac V2 është dizajnuar për t'ju mundësuar pastrim të shpejtë vakumi në tërë shtëpinë tuaj. Falë përdorimit shumëdimensional, ju mundëson t'i ndryshoni opsionet e pastrimit me prekjen e një butoni. Ka dizajn lehtë të manovrueshëm dhe mund të përdoret edhe si fshesë klasike vakumi, përderisa motori i fuqishëm me fuqi thithëse 500W ju ndihmon ta pastroni çdo rrëmujë, duke nisur nga thërrimet e bukës e deri te mikrogrimcat e ndryshme të pluhurit.

Black Friday - zbritjet më të mëdha të vitit!
Oferta vlen vetëm edhe
Fshesë Storm Vac (e bardhë) Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Rovus Storm Vac V2 është dizajnuar për t'ju mundësuar pastrim të shpejtë vakumi në tërë shtëpinë tuaj. Falë përdorimit shumëdimensional, ju mundëson t'i ndryshoni opsionet e pastrimit me prekjen e një butoni. Ka dizajn lehtë të manovrueshëm dhe mund të përdoret edhe si fshesë klasike vakumi, përderisa motori i fuqishëm me fuqi thithëse 500W ju ndihmon ta pastroni çdo rrëmujë, duke nisur nga thërrimet e bukës e deri te mikrogrimcat e ndryshme të pluhurit.

Më shumë
Përshkrimi

Për dysheme që shkëlqejnë nga pastërtia

Rovus Storm Vac V2 (e bardhë) është pajisja që ju duhet për të pastruar sipërfaqe të ndryshme në shtëpi, duke filluar nga qilimat e hollë, dyshemetë prej druri, pllakat dhe sipërfaqet e ngjashme të rrafshta.

Po ashtu, ka dizajn lehtë të manovrueshëm dhe mund të përdoret edhe si fshesë klasike vakumi, përderisa motori i fuqishëm me fuqi thithëse 500W ju ndihmon ta pastroni çdo rrëmujë, duke nisur nga thërrimet e bukës e deri te mikrogrimcat e ndryshme të pluhurit. Me Rovus Storm Vac, pastrimi është më i lehtë dhe më efikas!

Fshesë Storm Vac V2 (e bardhë)

Lehtë mund ta ktheni nga fshesa klasike në fshesë dore me vakum

Me fshesën Rovus Storm Vac V2, lehtësisht mund ta pastroni çdo qosh në shtëpinë tuaj. Në pozicionin e paracaktuar, është një fshesë e drejtë vakumi me fuqi të madhe thithëse. Për shkak të dizajnit manovrues, lehtësisht mund ta përdorni edhe për të fshirë thërrimet nën tryezën e kuzhinës, qimet nga qilimi i banjos apo pluhurat nën divan.

Me një prekje të thjeshtë të butonit, ju mund ta lironi dorezën e gjatë dhe ta shndërroni Storm Vac në një fshesë dore të gjithanshme me vakum. Me të, ju mund të pastroni rrëmujën në banak, pluhurin nga raftet apo kolltukët.

 • Fshesë Storm Vac V2 (e bardhë)

  Pozicioni i rregullt i fshesës me rrota në pjesën e poshtme, ju mundëson t’i pastroni me lehtësi papastëritë pothuajse në çdo dysheme.

 • Fshesë Storm Vac V2 (e bardhë)

  Kurse fshesa e dorës është e dizajnuar për t’i pastruar mobiljet, divanët, banakun, veturat dhe jo vetëm.

Filteri HEPA - për një mjedis më të shëndetshëm

Rovus Storm Vac po ashtu ka dizajn pa shportë, filterin HEPA (i cili mund të lahet) dhe kupën e pluhurit. Fshesa në mënyrë efektive ndihmon në bllokimin dhe grumbullimin e grimcave të vogla të pluhurit, qimet e kafshëve, apo sporet e mykut, të cilat mund të shkaktojnë alergji. Pra, filteri i pengon këto grimca që të kthehen në ajër, duke ju krijuar një ambient më të shëndetshëm në shtëpi.

Për më tepër, dizajni pa shportë do t’ju kursejë para për një kohë të gjatë, sepse ju nuk do të keni nevojë të blini shporta pluhuri, por thjeshtë mund ta shpërlani kupën e pluhurit dhe ta përdorni përsëri e përsëri.

Fshesë Storm Vac V2 (e bardhë)

Zgjidhje e plotë për një shtëpi të pastër dhe të shëndetshme

Falë filterit HEPA dhe mundësisë për ta përdorur fshesën për lloje të ndryshme pastrimi, Rovus Storm Vac ka disa dobi që do t’ua lehtësojnë pastrimin e përditshëm.

 • Fshesë Storm Vac V2 (e bardhë)

  E lehtë, prandaj lehtësisht mund ta bartni nëpër shtëpi, shkallë apo kudo që keni nevojë të fshini.

 • Fshesë Storm Vac V2 (e bardhë)

  Montohet dhe çmontohet lehtë, duke ju mundësuar ta pastroni me lehtësi çdo kënd.

 • Fshesë Storm Vac V2 (e bardhë)

  Kabllo e gjatë ju mundëson të pastroni nëpër sipërfaqe të mëdha, pa pasur nevojë ta ndëroni prizën.

 • Fshesë Storm Vac V2 (e bardhë)

  Nuk ka nevojë për qese pluhuri, prandaj ju mundëson të kurseni para. Kupa e pluhurit zbrazet lehtësisht.

Zgjedhni mes dy ngjyrave

Për periudhën e festave të fundvitit, kemi vendosur ta krijojmë një edicion special të këtij produkti bestseller - me ngjyrë të bardhë! Ju mund ta zgjedhni atë që ju pëlqen më shumë apo që i përshtatet më tepër shtëpisë suaj:

 • E bardhë
 • Hiri e errët
Fshesë Storm Vac V2
Informata shtesë

Detajet teknike:

 • Fuqia/thithja: 500 W/14 kPa
 • Zhurma: 82 dB
 • Gjatësia e kabllos: 5 m
 • Filteri: HEPA 10
 • Kapaciteti i kupës së pluhurit: 0,7 L

Seti përmban:

 • pajisja bazë me filter HEPA
 • tubi
 • koka me brushë
 • gryka
Fshesë Storm Vac V2 (e bardhë)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.