Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Fitt Cube

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Fitt Cube është një paisje e re fitnesi që mundëson rreth 100 lloje të ushtrime për tërë trupin tuaj. Ju mund ta përdorni këtë paisje për stërvitje me intensitet të lartë (HITT), ushtrime kardio dhe për ta rritur forcën dhe fleksibilitetin. është e lehtë dhe po ashtu bartet me lehtësi. Me këtë paisje, ju keni mundësi të bëni stërvitje të ndryshme dhe argëtuese.

Fitt Cube
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Fitt Cube është një paisje e re fitnesi që mundëson rreth 100 lloje të ushtrime për tërë trupin tuaj. Ju mund ta përdorni këtë paisje për stërvitje me intensitet të lartë (HITT), ushtrime kardio dhe për ta rritur forcën dhe fleksibilitetin. është e lehtë dhe po ashtu bartet me lehtësi. Me këtë paisje, ju keni mundësi të bëni stërvitje të ndryshme dhe argëtuese.

Më shumë
Përshkrimi

Ushtrime për tërë trupin

Fitt Cube është një vegël transformuese fitnesi, e cila është dizajnuar posaçërisht për shumë funksione, pra, për të ofruar ushtrime për të gjitha pjesët trupore. Me vetëm një pjesë të paisjes, ju mund të përmirësoni çdo aspekt të ushtrimeve tuaja. Madje, ju mund ta përdorni edhe për ushtrimet me intensitet të lartë.

Gjithçka që iu duhet për ushtrime intensive për tërë trupin

Fitt Cube është paisja ideale që iu duhet, sepse mund ta përdorni në shtëpi ose kudo tjetër, për ushtrime të shpejta dhe të çdo pjese të trupit:

  • Stërvitje kardio
  • Rritja e forcës
  • Zhvillimi i fleksibilitetit dhe jo vetëm!

Paisje perfekte për ushtrime me intensitet të lartë

Këto ushtrime janë të bazuara në ndërrimin nga intervalet e shkurtëra intenzive me të rrahurat e zemrës në maksimum, me intervale pushimi, të cilat mund ta bëjnë trupin tuaj të djegë kalori në një normë më të lartë deri në 72 orë.

Gjeni mënyra të reja për të stërvitur të gjithë muskujt

Me paisjen Fitt Cube, ju do të keni çdo herë ide për stërvitje argëtuese. Fitt Cube iu ofron më shumë se lloje të ushtrimeve, për secilin muskul të trupit tuaj. Për ta rritur efikasitetin e stërvitjeve dhe për të arritur rezultate mbreslënëse.

Një mënyrë e re e stërvitjeve tuaja

Fitt Cube ju ofron stërvitje të shëndetshme të trupit, kështu që do të jeni në gjendje ta arrini trupin e përsosur, që e keni dashur gjithmonë. Paisja është bërë nga çeliku (palestre) me cilësi të lartë, kështu që i përballon edhe stërvitjet më të vështira, dhe nuk rrëshqet. Për më tepër, kjo paisje bartet lehtësisht dhe mund ta përdorni kudo.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!