Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Atlete Fit Signature + Çantë shpine

Photo
Video

Ky set është dizajnuar për t'ju ofruar rehati të përditshme. Atletet Fit Signature janë të lehta, kanë shuallin e lakuar dhe ju ofrojnë ngrohtësi dhe rehati në çdo hap që bëni. Kurse çanta cilësore dhe praktike, do t'ju ndihmojë t'i organizoni më mirë gjërat tuaja. Është rezistente ndaj ujit, dhe e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Merrni rehatinë kudo që shkoni, me:

 • Atlete Fit Signature nga Walkmaxx
 • Çantë shpine GO City nga Dormeo
 • Atlete Fit Signature + Çantë shpine
  Zgjedh opsionin
  Telefono falas në: 0800 100 40
  Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  Më shumë

  Ky set është dizajnuar për t'ju ofruar rehati të përditshme. Atletet Fit Signature janë të lehta, kanë shuallin e lakuar dhe ju ofrojnë ngrohtësi dhe rehati në çdo hap që bëni. Kurse çanta cilësore dhe praktike, do t'ju ndihmojë t'i organizoni më mirë gjërat tuaja. Është rezistente ndaj ujit, dhe e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Merrni rehatinë kudo që shkoni, me:

 • Atlete Fit Signature nga Walkmaxx
 • Çantë shpine GO City nga Dormeo
 • Më shumë
  Përshkrimi

  Rehati e garantuar për çdo ditë

  Të dizajnuara për t'iu ofruar rehati për përdorim të përditshëm, këto atlete do t'iu japin energji në secilin hap që bëni. Struktura unike e tyre mundëson që pesha e trupit të shpërndahet në mënyrë të barabartë. Po ashtu, këto atletet lehtësojnë presionin në nyje, duke i shmangur lodhjet dhe ënjtjet në këmbë.

  Walkmaxx Fit Shoes Signature

  Këpucë të reja, me veti të reja

  Atletet Fit Signature janë këpucët më të vlerësuara nga klientët tanë, falë vetive të mahnitshme që kanë. Janë të ajrosshme, të gjithanshme, për përdorim të përditshëm, të lehta dhe të rehatshme. Po ashtu, mundësojnë që këmbët tuaja të jenë në pozitën e duhur.

  Lexoni më shumë rreth dobive të linjës Fit

  Dobitë e shuallit të lakuar

  • Shualli i lakuar

   Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

   .

  • Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

   Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

  • Iu duket sikur po ecni zbathur

   Ndjesia sikur po ecni zbathur iu mundëson të bëi hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

  • Të lehta

   Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

  Mbaje kursorin mbi imazhe për të mësuar dobitë e shuallit të lakuar.

  Shoqëruesit tuaj më të mirë për një jetesë aktive

  S'ka më këmbë të lodhura dhe të fryra që iu ndalojnë t'i shijoni aktivitetet e përditshme. Këto atlete jo vetëm që ju garantojnë rehati gjatë ecjes, por gjithashtu ju mundësojnë stabilitet në çdo sipërfaqe. Po ashtu, janë kaq të bukura sa që mund të përshtaten me çdo lloj veshje, pamarrë parasysh nëse veshja juaj është elegante, e zakonshme apo sportive. Këto këpucë do t'iu ndihmojë të jetoni shëndetshëm dhe të jeni aktivë për vitet në vazhdim!

  • Walkmaxx Fit Shoes Signature

   Pamje elegante

  • Walkmaxx Fit Shoes Signature

   Raste të zakonshme

  • Walkmaxx Fit Shoes Signature

   Aktivitete sportive

  Çantë shpine GO City

  Praktike, e lehtë, me shumë xhepa, - kjo çantë është e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Mund ta përdorni për të bartur librat, fletoret, mini-laptopin apo tabletin dhe aksesorët përcjellës, dokumente të ndryshme, e madje ka edhe xhep për shishen e ujit. Dimensionet: 34x27x11 cm, pesha: 0.6kg.

  E vogël, praktike dhe cilësore

  Kjo çantë është punuar me materiale cilësore, andaj edhe ka veti rezistente ndaj ujit. I mban gjërat tuaja në mënyrë të sigurtë dhe është e rehatshme për shpinën. Ju do t'i zëvëndësoni të gjitha çantat me të.

  Çantë shpine GO City
   

  Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

  Si e vlerësoni këtë produkt? *

  1 1 Yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star