Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Filtera për Fshesë dore Rovus 360

Photo
Video

Fshesa e dorës është një pajisje kompakte e cila ju mundëson pastrim të fuqishëm me vakum deri në 30 minuta (me një mbushje). Sigurohuni që fshesa juaj është çdo herë gati dhe efikase, duke ia shtuar setin me 2 filtera zëvendësues. Duke ia ndërruar rregullisht filterat, sistemi thithës punon më mirë dhe ajri është më i pastër nga alergjenët që e irritojnë lëkurën. Filterët janë të ripërdorshëm.

Filtera për Fshesë dore Rovus 360
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Fshesa e dorës është një pajisje kompakte e cila ju mundëson pastrim të fuqishëm me vakum deri në 30 minuta (me një mbushje). Sigurohuni që fshesa juaj është çdo herë gati dhe efikase, duke ia shtuar setin me 2 filtera zëvendësues. Duke ia ndërruar rregullisht filterat, sistemi thithës punon më mirë dhe ajri është më i pastër nga alergjenët që e irritojnë lëkurën. Filterët janë të ripërdorshëm.

Më shumë
Përshkrimi

Sigurohuni që fshesa e dorës të punojnë në gjendje të përkryer

Fshesa e dorës Rovus 360 është pajisje kompakte, por e fuqishme. Me vetëm një mbushje me 5kPa të fuqisë thithëse të pastër, ju mundëson të pastroni deri në 30 minuta. Dizajni pa kabllo nënkupton se mund ta përdorni kudo - në shtëpi, veturë, garazhë, zyre e madje edhe në kamping. Duke ia shtuar setin me dy filtera zëvendësues, ju do të siguroheni që fshesa juaj të punojë në mënyrë efikase edhe pas një kohe të gjatë.

Filtera për Fshesë dore Rovus 360

Dy filtera që instalohen lehtë

Ky set është dizajnuar posaçërisht për fshesën Rovus 360, andaj edhe ndërrimi apo instalimi i tyre bëhet lehtë. Filteri mund t'i kap grimcat e imta në ajër dhe të sigurojë ajër më të pastër në shtëpinë tuaj. Filteri mund të lahet, pra është i ripërdorshëm. Në këtë set përfshihen 2 filtera.

Filtera për Fshesë dore Rovus 360

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.