Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Drita dekoruese Top Shop Startastic Max

Photo
Video
-40%

Përjeto momente magjike me dritat dekoruese shumëngjyrëshe! Top Shop Startastic Max do të ju sjell frymën e festave me ngjyrat laserike LED të cilat do të ndiqojnë shtëpinë tuaj nga brenda dhe jashtë. Përmban më shumë se 120 ngjyra që shfaqen në 4 kombinime ngjyrash - të përsosura për festa, darsma, ditëlindje, gjatë gjithë vitit. Dirigjohet nga distanca!

Drita dekoruese Top Shop Startastic Max

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 29,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Përjeto momente magjike me dritat dekoruese shumëngjyrëshe! Top Shop Startastic Max do të ju sjell frymën e festave me ngjyrat laserike LED të cilat do të ndiqojnë shtëpinë tuaj nga brenda dhe jashtë. Përmban më shumë se 120 ngjyra që shfaqen në 4 kombinime ngjyrash - të përsosura për festa, darsma, ditëlindje, gjatë gjithë vitit. Dirigjohet nga distanca!

Më shumë
Detajet e Produktit

Ndriçoni shtëpinë tuaj nga brenda dhe jashtë me dritat dekoruese 3D

A dëshironi të krijoni atmosferë festash me këto drita? Evitoni dritat e zakonshme, jo praktike dhe përdorni me Top Shop Startastic Max, globin shumë-ngjyrësh që rikthen shtëpinë tuaj në një botë magjike.

Dritat LED janë në disa ngjyra: e bardhë, kuqe, gjelbër dhe kaltër, me 2 mundësi lëvizje dhe 6 efekte të ndryshme.  Top Shop Startastic Max mundëson më shumë se 120 drita të ndryshme ashtu që ju mund të përdoni model të ndryshëm çdo ditë.

Startastic Max është i preferuari i fëmijëve sepse i dhuron frymë festive çdo feste. Ju do t'a adhuroni, gjithashtu!

Dritat e fuqishme LED mund të ndriçojnë të gjithë shtëpinë

Sekreti i Top Shop Startastic Max qëndron në sistemin e dritave LED dhe rrotullimin e globit që krijon pamje magjepse në çdo dhomë.

Vetëm vendoseni në oborr ose balkon, drejtojeni nga muri dhe ndizeni me dirigjues.

Mund të operoni nga distanca prej 15 metra, pra ju mund t'i ndryshoni dritat nga divani juaj. Ju do të keni shtëpinë më të bukur në lagjen tuaj!

Ngjyrat LED janë në 4 kombinime ngjyrash dhe 6 efekte që krijojnë mbi 120 ngjyra të ndryshme!

Startastic Max mund të ndriqoj dhomën tuaj me ngjyra të ndryshme; ju mund të zgjedhni në mes ngjyrës së kuqe, gjelbër, kaltër ose asaj të bardhë ose kombinimin e këtyre ngjyrave.

 • E kuqe

 • E gjelbër

 • E kaltër

 • E bardhë

Ngjyrat LED janë në 4 kombinime ngjyrash dhe 6 efekte që krijojnë mbi 120 ngjyra të ndryshme!

Startastic Max mund të ndriqoj dhomën tuaj me ngjyra të ndryshme; ju mund të zgjedhni në mes ngjyrës së kuqe, gjelbër, kaltër ose asaj të bardhë ose kombinimin e këtyre ngjyrave.

 • Bëj ditëlindjen e fëmijëve tuaj të paharrueshme

 • Shtoni festës tuaj ngjyra

E testuar të funksionoj në çdo lloj temperature

Top Shop Startastic Max do të punoj edhe në shi, madje edhe në temperatura nën 0°C. Hargjon pak energji. Mbulon një sipërfaqe deri në 130 m2 nga një distance 6 metër.

Përmban gjithashtu një tregues kohe, dhe dritat do të ndalen pas 8 orëve.

Informata shtese

Informacione teknike

Paketa përmban:

 • pajisje bazë
 • kontrollues
 • tripod
 • adapter

Specifika teknike:

 • 122 drita të ndryshme
 • Drita LED me 4 ngjyra (e bardhë, e kuqe, jeshile dhe blu) dhe shumë kombinime të tjera ngjyrash
 • Statike ose me lëvizje
 • 6 efekte ngjyrash (twinkle, shimmer, dazzle, steady ray, vibrant, mixed light show)
 • Mbulon sipërfaqe deri në 130m2
 • Përdoret gjatë gjithë vitit
 • E thjeshtë për përdorim dhe instalim
 • Konsumim i ultë i energjisë
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Nevojiten 2x AAA bateri (nuk janë të përfshira)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star