Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk për fëmij 3në1 Dormeo Warm Hug

Photo
Video

Jastëku shumë funksional Warm Hug 3në1 mund të përdoret si jastëk, ngrohës për duar, jastëk për mbështetjen e qafës, lodër apo jastëk dekorativ. I përbërë nga mbështjellësi elastik i butë me mikrofibrat e avansuara të cilat ju dhurojnë butësi të pabesueshme. Në dispozicion në dy ngjyra: e kaltër dhe pink, me dizajne të mrekullueshme qepjeje. Lahen në makinëlarëse.

Jastëk për fëmij 3në1 Dormeo Warm Hug
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku shumë funksional Warm Hug 3në1 mund të përdoret si jastëk, ngrohës për duar, jastëk për mbështetjen e qafës, lodër apo jastëk dekorativ. I përbërë nga mbështjellësi elastik i butë me mikrofibrat e avansuara të cilat ju dhurojnë butësi të pabesueshme. Në dispozicion në dy ngjyra: e kaltër dhe pink, me dizajne të mrekullueshme qepjeje. Lahen në makinëlarëse.

Më shumë
Detajet e Produktit

Jastëk, që fëmijët tuaj do ta adhurojnë

Ne ju sjellim dhuratën që do të jetë dhurata e përsosur për  të vegjlit tuaj. Jastëku i ri i fëmijëve Warm Hug 3në1 është shumë - funksional ashtu që ju do të befasoheni si do t'i sherbej femijës tuaj.

Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion

Jastëku mund të përdoret si:

  1. Ngrohës për duar
  2. Jastëk
  3. Jastëk për mbështetjen e qafës

Mund gjithashtu të përdoret edhe si jastëk dekorativ që është edhe dhurata ideale për secilin fëmijë.

Ky jastëk ka mbështjellës super elastik që është i mbushur me mikrofibra të avansuara Wellsleep® që ju premtojnë butësi të pabesueshme.

Ngjyra për djem dhe vajza

Jastëku 3në1 Dormeo Warm Hug është në dispozicion në 2 ngjyra: e kaltër dhe pink, me dizajne të shkëlqyeshme qepjeje. Ngjyrat kombinohen me setin për fëmijë Warm Hug.

  • Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion
  • Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion
Specifikat Teknike
Baza 100% polyester
Dimenionet 28x42 cm
Mbështjellësi 96% polyester, 4% spandex
Pillow type dekorative
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star