Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Dormeo Yin&Yan

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jastëku klasik Yin&Yan është i ajrosshëm, përdoret gjatë gjithë vitit për të gjitha llojet. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut dhe të balanconi butësinë dhe mbështetjen. I përbërë nga fibrat speciale të trajtuara me vaj Argani për ndjenjë butësie dhe rehatie. Mund të lahet në 60°C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia:45x65 cm.

Jastëk Klasik Dormeo Yin&Yan
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Yin&Yan është i ajrosshëm, përdoret gjatë gjithë vitit për të gjitha llojet. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut dhe të balanconi butësinë dhe mbështetjen. I përbërë nga fibrat speciale të trajtuara me vaj Argani për ndjenjë butësie dhe rehatie. Mund të lahet në 60°C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia:45x65 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Yin&Yan – kombinimi perfekt i të kundërtave

Koleksioni i ri Yin & Yan nga Dormeo përfaqëson frymën e të kundërtave që bashkëjetojnë së bashku në një harmoni të përsosur. Kjo ju sjell një kombinim perfekt të materialeve bashkëkohore dhe trajtimit tradicional natyral për t'ju siguruar një gjumë të përsosur që meritoni. Jastëku Dormeo Yin&Yan  është projektuar për të balancuar butësinë dhe mbështetjen dhe për t'ju siguruar gjumin më të mirë gjatë gjithë vitit.

Një jastëk që i përshtatet të gjitha pozitave tuaja të gjumit

I mbushur me mikrofibra Wellsleep®, ky jastëk është tërësisht i ajrosshëm dhe jashtëzakonisht i butë. Mbulesa është e mbushur me vaj Argani për butësi dhe rehati, një produkt natyral i përdorur tashmë nga berberët e lashtë të Marokut për shkak të përfitimeve kozmetike, farmaceutike dhe dietike. Falë zinxhirit në anën e jastëkut, ju mund të përshtatni sasinë e mbushjes për të personalizuar lartësinë e saj në pozicionin tuaj të fjetjes. Lahet në 60 °C për të mbajtur një ambient të pastër gjumi. Vjen në madhësinë klasike prej 45x65 cm për të përshtatur mbështjellësve të jastëkëve 50x70 cm.

 

 

 

Specifikat Teknike
Baza 100% PES ball fiber
Dimenionet 45x65 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi Outer Fabric: 100%polyester Super Soft Sateen - white color with argan oil treatment; Gusset fabric: 100%polyester Sateen fabric with solid color 3cm height; Lining fabric: 100%polypropylene; Cover filling: 100% PES fiber
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star