Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Papuqe Wonderwool Dormeo

Photo
Video
-55%

Kur këmbët kanë të ftohtë, ka të ftohtë krejt trupi, a po jo? Andaj mbani këmbët ngrohtë gjatë dimrit, me një palë papuqe të rehatshme e të ngrohta, me sipërfaqe anti-rrëshqitëse! Janë punuar me kujdes me një përzierje prej lesh Merino (35%) dhe poliestër (65%), andaj janë të ngrohta dhe të qëndrueshme. Në dispozicion madhësitë 38-41.

Papuqe Wonderwool Dormeo

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 8,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Kur këmbët kanë të ftohtë, ka të ftohtë krejt trupi, a po jo? Andaj mbani këmbët ngrohtë gjatë dimrit, me një palë papuqe të rehatshme e të ngrohta, me sipërfaqe anti-rrëshqitëse! Janë punuar me kujdes me një përzierje prej lesh Merino (35%) dhe poliestër (65%), andaj janë të ngrohta dhe të qëndrueshme. Në dispozicion madhësitë 38-41.

Më shumë
Përshkrimi

Papuqet tuaja të preferuara për këtë dimër

Me të vërtetë po! Të buta, të ngrohta, të rehatshme dhe të punuara me lesh Merino! Këmbët tuaja do të bien në dashuri me këto papuqe që në prekjen e parë. Të kesh papuqe Wonderwool, do të thotë të kesh këmbë të lumtura. :)

Papuqe Wonderwool

Shijoni dobitë e materialit të leshit Merino

Leshi si material është përdorur dhe ende vazhdon të jetë gur themeli i tekstilit për rroba dhe produkte shtrati. Fijet e holla dhe rezistente izolohen nga të ftohtit dhe nxehtësia, ruajnë temperaturën konstante të trupit dhe krijojnë një mikroklimë ideale për t'u rigjeneruar dhe çlodhur.

  • Papuqe Wonderwool

    Thonë se nëse i mbani këmbët të ngrohta, nuk do të ndeni më të ftohtë dhe këto papuqe janë perfekte për këtë rast. Qarkullimi i mjaftueshëm i ajrit në papuqe, po ashtu ndihmon që lëkura të jetë në gjendje të mirë, jo shumë të nxehtë, me ndjesi ngjitëse ose të thatë.

  • Papuqe Wonderwool

    Të gjithë e dimë atë ndjesinë e këndshme kur ktheheni në shtëpi, hiqni këpucët dhe mbathni papuqet. Është goxha lehtësim dhe rehati, a po jo? Këto papuqe me sipërfaqe anti-rrëshqitëse ju mundësojnë që të ecni shlirë nëpër shtëpi, pa shtrënguar këmbët tuaja.

Përzierje leshi dhe poliestri, për ngrohtësi dhe qëndrueshmëri

Leshi është përdorur për vite me radhë për shkak të vetive të tij të mrekullueshme, sikurse butësia dhe ngrohtësia. Pra, është një material izolues natyral, i cili mund të parandalojë mbingrohjen, djersitjen dhe ngjitjen, duke qëndruar i ajrosshëm. Përzierjes së leshit i është shtuar edhe poliestër, që produkti të qëndrojë më gjatë.

Papuqe Wonderwool

Dhuratë perfekte, për ju apo më të dashurit tuaj

Gëzoni veten apo më të dashurit tuaj me një dhuratë që përçon dhe ofron ngrohtësi në ditët e ftohta. Pauqet kanë ngjyrë bezhë klasike me një kufizim të bardhë dhe janë në dispozicion në katër numra: 36-37, 38-39 dhe 40-41. Për shkak se përmbajnë edhe material leshi, këto papuqe mund të lahen vetëm me dorë.

Papuqe Wonderwool

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.