Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set Çarçafësh Wintertime Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Seti i çarçafëve Wintertime është set trendi dhe modern. Pamje 4në1. I perberë 100% nga pambuku saten. Lahet në 40℃. Seti për një person përfshin këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe atë të jastëkut  50x70 cm ndërsa seti për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 cm dhe dy këllëfa për jastëk. Këllëfi I jorganit ka mbylljen me kapse ndersa këllëfi i jastëkut ka mbylljen si zarf.

Set Çarçafësh Wintertime Dormeo
Nga 59,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Wintertime është set trendi dhe modern. Pamje 4në1. I perberë 100% nga pambuku saten. Lahet në 40℃. Seti për një person përfshin këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe atë të jastëkut  50x70 cm ndërsa seti për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 cm dhe dy këllëfa për jastëk. Këllëfi I jorganit ka mbylljen me kapse ndersa këllëfi i jastëkut ka mbylljen si zarf.

Më shumë
Detajet e Produktit

Përjeto kënaqësi gjatë gjumit

Dormeo Seti i këlëfëve për stinët e freskëta është i dizajnuar që ju të ndjeheni comfort në trup dhe mendje. Punuar 100% nga Pambuk-Saten që të ju falë butësinë gjatë prekjes me trupin tuaj. Material i ngrohtë dhe i lehtë për tu mirëmbajtur.  

Bëje shtratin tuaj të duket mitik

Ky do të jetë seti këllëfë më favorit i juaji pa marrë parasyshe se sa sete të ndryshme keni ne dollapin tuaj. Ju keni mundësi të përzgjedhi në mes 3 ngjyrave të ndryshme. Paterna me vija gjeometrike do të bëjë qe ju lehtësisht të kombinoni setin me çfarë do ngjyre të dhomës tuaj të gjumit. Zgjedhni ne mest të ngjyrës së kaltër, vjollce dhe ngjyrë hiri që të shëndrroni dhomën tuaj të gjumit ne vendin më modern në gjithë shtëpinë tuaj.    
Specifikat Teknike
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme hiri, kaltër, purple
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star