Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Peshqir Whipstitch Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-20%

Rifreskoni banjon dhe shijoni butësinë relaksuese pas një dushi freskues, me këtë peshqir 100% pambuk. Peshqiri Whipstitch është punuar nga pambuku natyral, andaj është i butë, i qëndrueshëm & absorbues. Në dispozicion dy madhësi & në katër ngjyra: vjollcë, e kaltër e çelët, hiri dhe e kaltër e errët. Mund të lahen deri në 60° dhe thahen shpejt.

Peshqir Whipstitch Dormeo

Çmimi i rregullt: 7,90 €


Çmimi special: 6,32 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Rifreskoni banjon dhe shijoni butësinë relaksuese pas një dushi freskues, me këtë peshqir 100% pambuk. Peshqiri Whipstitch është punuar nga pambuku natyral, andaj është i butë, i qëndrueshëm & absorbues. Në dispozicion dy madhësi & në katër ngjyra: vjollcë, e kaltër e çelët, hiri dhe e kaltër e errët. Mund të lahen deri në 60° dhe thahen shpejt.

Më shumë
Përshkrimi

Është koha për peshqirë të rinj

Nëse peshqirët tuaj janë vjetëruar, është momenti që ta rifreskoni banjon me peshqirë të linjës Whipstitch.

Të punuar nga pambuku me cilësi të lartë, ky peshqir ka një qepje unike tradicionale në skaje, andaj është një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për t’i shtuar më shumë elegancë banjos suaj. Për më tepër, ju do ta ndjeni një butës relaksuese duke u tharë apo mbështjellur me këtë peshqir.

Peshqir Whipstitch

Rehatia e përsosur dhe dizajn elegant

 • Pambuku është i njohur për vetitë e mrekullushme si butësia dhe qëndrueshmëria
 • Jo-alergjik, thahet shpejt dhe ka veti të shkëlqyera absorbuese
 • Në dispozicion në 4 ngjyra të këndshme, që përshtatet në çdo banjo
 • Në skaje të secilit peshqir është një qepje unike tradicionale, duke i shtuar më shumë elegancë.
 • Mund të lahet deri në 60°C
Peshqir Whipstitch

Katër ngjyra të lezetshme

Ky peshqir është në dispozicion në katër ngjyra të këndshme, që përshtatet në çdo banjo:

 • Vjollcë e çelët
 • E kaltër e lehtë
 • Hiri
 • E kaltër e errët

Në dispozicion në dy madhësi: 50x100cm dhe 70x140cm.

Peshqir Whipstitch

Zbuloni më shumë nga koleksioni Whipstitch

Përjetoni rehatinë dhe shtoni më shumë elegancë në shtëpi, duke zgjedhur edhe produkte tjera nga kjo linjë. Nga koleksioni Whipstitch mund të gjeni:

 • Batanije
 • Jorgan
 • Jastëk për gjumë
 • Jastëk dekorativ
 • Peshqir
Peshqir Whipstitch
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi