Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Seti i ri Warm Hug (Batanije dhe jastëk) Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Seti Warm Hug V3 është shumë i butë dhe i ngrohtë, perfekt për ditët e ftohta të dimrit. Materiale cilësore dhe shumë të ngrohta, në njërën anë është me material pellushi për ngrohtësi të shtuar. I paketuar bukur dhe me fjongo me mesazhin e ngrohtë: Shtëpia është aty ku është zemra. Lahet në lavatriçe dhe ka një karakteristikë të veçantë: mundësinë për t'u mbërthyer në pjesën e shpatullave. Në dispozicion 5 ngjyra dhe 2 madhësi.

Seti i ri Warm Hug (Batanije dhe jastëk) Dormeo
Nga 49,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti Warm Hug V3 është shumë i butë dhe i ngrohtë, perfekt për ditët e ftohta të dimrit. Materiale cilësore dhe shumë të ngrohta, në njërën anë është me material pellushi për ngrohtësi të shtuar. I paketuar bukur dhe me fjongo me mesazhin e ngrohtë: Shtëpia është aty ku është zemra. Lahet në lavatriçe dhe ka një karakteristikë të veçantë: mundësinë për t'u mbërthyer në pjesën e shpatullave. Në dispozicion 5 ngjyra dhe 2 madhësi.

Më shumë
Përshkrimi

Momente të paharrueshme me Warm Hug

Shumë i butë, i ngrohtë dhe i këndshëm, seti Warm Hug është i përsosur për ditët e ftohta të dimrit. Për një atmosferë të ngrohtë e të këndshme gjatë një pasdite të ftohtë dimri pranë televizorit apo nëse po lexoni një libër.

Dhurata perfekte për të dashurit tuaj

Dhuroji të dashurve tuaj përqafimet më të ngohta në këtë sezon festash - setin e ngrohtë Warm Hug. Ky set është fantastik për të kaluar një pasdite të këndshme e për të qëndruar sa më ngrohtë.

Çdo set Warm Hug është i mbështjellë me një fjongo të bukur dhe një mesazh të ngohtë: Shtëpia është aty ku është zemra.

Historia e Warm Hug, vazhdon

Mbështilluni me ngrohtësinë dhe butësinë që vetëm ky set mund të ofrojë. Është mjaft i madh për tërë familjen, ose mund të zgjedhni përmasën teke vetëm për veten tuaj.

Seti i ri Warm Hug vjen me një risi, e cila është mundësia që ju mund ta mbërtheni rreth shpatullave për të qëndruar edhe më ngrohtë.

Për festa të paharrueshme me Warm Hug

Seti Warm Hug këtë vit vjen me dy ngjyra të reja: vjollcë dhe hiri, e gjithashtu me një dizajn të ri mundësia që ju mund ta mbërtheni rreth shpatullave për më shumë ngrohtësi.

Ju mund të zgjidhni ndërmjet ngjyrave: të kaltër mbretërore, e kuqe klasike dhe kafe. E ndërsa ana tjetër është me material pellushi dhe në ngjyrë të bardhë për të ndryshuar atmosferën në shtëpi.

 

 

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star