Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Seti i ri Dormeo Warm Hug

Photo
Video
-50%

Ngrohtësia e dhuruar për 6 vite me rradhë nga Warm Hug, rikthehet edhe këtë vit me ngjyra shtesë, për të dhuruar kohë të këndshme e të ngrohta në sezonën me të ftohtë. Përjetoni ngrohtësinë duke shijuar butësine e materialit te gëzofit dhe duke ndërtuar kujtime të mbushura me dashuri në periudhën me të ftohtë të vitit.

Seti i ri Dormeo Warm Hug

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 24,95 €

Çmimi me këste: 6 x 4.16
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ngrohtësia e dhuruar për 6 vite me rradhë nga Warm Hug, rikthehet edhe këtë vit me ngjyra shtesë, për të dhuruar kohë të këndshme e të ngrohta në sezonën me të ftohtë. Përjetoni ngrohtësinë duke shijuar butësine e materialit te gëzofit dhe duke ndërtuar kujtime të mbushura me dashuri në periudhën me të ftohtë të vitit.

Më shumë
Detajet e Produktit

Ngrohtësi dhe butësi në periudhën më të ftohtë të vitit

Seti i ri Warm Hug është kaq i ngrohtë, kaq i butë dhe kaq komod. Ndjenja e pabesueshme e butësisë do të bëjë festat tuaja të fundvitit më magjike. I përbërë nga gëzofi i butë, ky set ju bënë të strukeni në të dhe të relaksoheni. Ju dhe familja juaj do të duani të qëndroni gjatë gjithë ditës të mbështjellë më të vetëm për ta shijuar, relaksuar dhe përqafuar.

Këtë vit, përveç setit tradicional Warm Hug, Dormeo ka menduar edhe për më të vegjlit e familjes. Në dispozicion edhe seti Warm Hug për fëmijë .

Dhurata e përkryer për të dashurit tuaj!

A jeni duke menduar çdo vit se çfarë të blini për të dashurit tuaj? Pse nuk u jepni atyre përqafimin më të ngrohtë që kanë përjetuar ndonjëherë & Warm Hug-in e ngrohtë nga Dormeo?! Është dhuratë e përkryer, pasi do t'u japë ndjenjat e ngrohta dhe komode të dashurve tuaj gjatë gjithë vitit.

Ne veqse i kemi përfunduar secilin set si një dhuratë për t'ju kursyer kohë. Fjongo e veçantë gjithashtu ka një mesazh sentimental për secilën prej tyre: Shtëpia është aty ku zemra është.

Dhuroni ngrohtësi dhe kujtime të bukura bashkë me batanijen dhe jastëkun Warm Hug.

Warm Hug Set Xmas

Mjaft e madhe që e gjithë familja ta gëzojë

Warm Hug vjen edhe në madhësinë më të madhe për familje 200x200 cm. Shijoni mbrëmjet së bashku dhe përqafohuni të gjithë së bashku.

Xhep shtesë për këmbët tuaja të ftohta

Nuk ka asgjë më të bezdisshme gjatë dimrit, se të kesh këmbë të ftohta gjatë gjithë kohës. Ne kemi zgjidhjen perfekte për ju. Kjo batanije ka një xhep të veçantë, praktik ku ju do të vendosni këmbët tuaja që do të ngrohtë ata gishta të ngrirë. I bukur në pamje dhe i rehatshëm.

Warm Hug Set Xmas

Cili është ngjyra juaj e preferuar?

Warm Hug vjen në 6 ngjyra të ndryshme tërheqëse dhe sigurisht që do të gjeni atë që ju përshtatet më së shumti.

E kuqja klasike festave që i jep Krishtlindjeve një frymë të veçantë. Nëse jeni më shumë për stil të pastër dhe elegant, atëherë kafe e lehtë është zgjedhja perfekte. Çka rreth blusë së këndshme? Dhe mos i humbni ngjyrat e reja moderne në Warm Hug-un e ri: e gjelbër smeraldi, hiri dhe pink e embël.

Warm Hug Set Xmas

Tashmë 1.5 milionë përdorues të lumtur të Warm Hug

Në 5 vjet, Warm Hug u bë pjesë e pandashme e shumë familjeve në të gjithë Evropën. Ajo u bë pjesë e momenteve të tyre të paharrueshme dhe Krishtlindjeve magjike.

Shtëpia juaj do të marrë një frymë të re të stilit dhe ngrohtësisë. Përveç vlerave praktike të këtij seti, ky set është gjithashtu një shtesë e mrekullueshme për dizajnin tuaj të brendshëm dhe ju jep opsione të lehtë të përshtatjes.

Secili set ka dy ngjyra të ndryshme: ngjyra bazë në krye dhe ngjyra e bardhë / gri në anën e poshtme. Ju mund të ndryshoni ngjyrën dhe ashtu do të ndryshoj edhe atmosfera e tërë e dhomës tuaj të jetesës dhe dhomës së gjumit në një sekondë.

Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas

Keni nevojë për një jastëk shtesë?

Nuk ka problem. Për komoditet dhe mbështetje shtesë ne gjithashtu kemi në dispozicion jastekë me 6 ngjyra që përputhen me përcaktimet e Warm Hug. Çdo anëtar i familjes tani mund të ketë një jastëk komod.

Pëlhurë e butë e mbuluar dhe ndjesia e pelushit me fibra të avancuara të Wellsleep japin një butësi të jashtëzakonshme për çdo jastëk. Provojeni atë. Shikoni më shumë.

Warm Hug Set Xmas

Shikoni produktet e tjera nga koleksioni Warm Hug 2018

Specifikat Teknike
Dimenionet Set 130x190 (batanije 130x190 + jastëk 40x40); Set 200x200 (batanije 200x200 + jastëk 40x40)
Filling 100% poliester
Karakteristika të tjera Materiali i sipërm: 100% poliester; Material i poshtëm: 100% poliester
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star