Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk për fëmijë Warm Hug Star Dormeo

Photo
Video

Jastëku për fëmijë Dormeo Warm Hug Star është jastëk i butë prej pellushi në formë ylli që shkëlqen në errësirë. Ky jastëk që ndryshon ngjyrën është gjëja perfekte për të ngrohur atmosferën në dhomën e fëmijës tuaj. Është i butë dhe vjen me një veçori superiore ndriqimi - dritën LED që ndryshon ngjyrën e saj. Ofroni fëmijëve tuaj ëndrra të ëmbla të mbështjella me një përqafim të ngrohtë!

Festojmë ditën botërore të gjumit
Jastëk për fëmijë Warm Hug Star Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku për fëmijë Dormeo Warm Hug Star është jastëk i butë prej pellushi në formë ylli që shkëlqen në errësirë. Ky jastëk që ndryshon ngjyrën është gjëja perfekte për të ngrohur atmosferën në dhomën e fëmijës tuaj. Është i butë dhe vjen me një veçori superiore ndriqimi - dritën LED që ndryshon ngjyrën e saj. Ofroni fëmijëve tuaj ëndrra të ëmbla të mbështjella me një përqafim të ngrohtë!

Më shumë
Detajet e Produktit

Për atmosferë të përsosur në dhomën e fëmijëve tuaj

Në dimër errësohet herët dhe mbrëmjet zgjasin më shumë. Zëvendësoni gjendjen shpirtërore të fëmijës tuaj me diçka të butë, të gjallë, ngushëlluese dhe të ndritshme. Ndryshimi i ngjyrës së jastëkur për fëmijë Dormeo Warm Hug Star është gjëja perfekte për të ngrohur atmosferën para se fëmija juaj të flejë.  

Drita qetësuese pastel dhe sipërfaqe super e butë

Fëmijët tuaj do të bien në gjumë më lehtë duke ëndërruar për yjet ndërsa shijojnë dritën që ndihmon të lirojnë stresin. Ky jastëk prej pelushi absolutisht komod dhe i rehatshëm do t'ju qetësojë sa herë që prekni sipërfaqen e tij. Për të shtuar ndjesinë në prekje mund të ndizni dritat për të ndriçuar butësisht dhomën tuaj të errët.

Dritat LED ekonomike për ndriçim të gjatë

Jastëku Dormeo Warm Hug vjen me dritat LED të përfshira që ndryshojnë rastësisht gamën e 7 ngjyrave pastel dhe shkëlqejnë në errësirë. Dritat mundësohen nga bateri 3 x AA, të cilat janë të fshehura në çantën e baterisë pas zinxhirit - thjesht shtypni butonin në njërën nga qoshet e jastëkut për ta ndezur ose për ta fikur.

 

Specifikat Teknike
Baza cotton
Dimenionet 39x36 cm
Mbështjellësi polyester
Pillow type dekorative
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet jo

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star