Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk për fëmij 3në1 Dormeo Warm Hug

Photo
Video

Jastëku shumë funksional Warm Hug 3në1 mund të përdoret si jastëk, ngrohës për duar, jastëk për mbështetjen e qafës, lodër apo jastëk dekorativ. I përbërë nga mbështjellësi elastik i butë me mikrofibrat e avansuara të cilat ju dhurojnë butësi të pabesueshme. Në dispozicion në dy ngjyra: e kaltër dhe pink, me dizajne të mrekullueshme qepjeje. Lahen në makinëlarëse.

Jastëk për fëmij 3në1 Dormeo Warm Hug
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku shumë funksional Warm Hug 3në1 mund të përdoret si jastëk, ngrohës për duar, jastëk për mbështetjen e qafës, lodër apo jastëk dekorativ. I përbërë nga mbështjellësi elastik i butë me mikrofibrat e avansuara të cilat ju dhurojnë butësi të pabesueshme. Në dispozicion në dy ngjyra: e kaltër dhe pink, me dizajne të mrekullueshme qepjeje. Lahen në makinëlarëse.

Më shumë
Detajet e Produktit

Jastëk, që fëmijët tuaj do ta adhurojnë

Ne ju sjellim dhuratën që do të jetë dhurata e përsosur për  të vegjlit tuaj. Jastëku i ri i fëmijëve Warm Hug 3në1 është shumë - funksional ashtu që ju do të befasoheni si do t'i sherbej femijës tuaj.

Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion

Jastëku mund të përdoret si:

  1. Ngrohës për duar
  2. Jastëk
  3. Jastëk për mbështetjen e qafës

Mund gjithashtu të përdoret edhe si jastëk dekorativ që është edhe dhurata ideale për secilin fëmijë.

Ky jastëk ka mbështjellës super elastik që është i mbushur me mikrofibra të avansuara Wellsleep® që ju premtojnë butësi të pabesueshme.

Ngjyra për djem dhe vajza

Jastëku 3në1 Dormeo Warm Hug është në dispozicion në 2 ngjyra: e kaltër dhe pink, me dizajne të shkëlqyeshme qepjeje. Ngjyrat kombinohen me setin për fëmijë Warm Hug.

  • Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion
  • Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion
Specifikat Teknike
Baza 100% polyester
Dimenionet 28x42 cm
Mbështjellësi 96% polyester, 4% spandex
Pillow type dekorative
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star