Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Mantel Warm Hug V3 Dormeo

Photo
Video

Manteli Warm Hug Dormeo është super i butë dhe i ngrohtë. I bërë nga gëzofi dhe i dizajnuar për personat që kërkojnë butësi në një mantel. Ka 2 xhepa në pjesën e përparme, një kapuç (edicioni vjollcë) dhe përmban një rrip lidhëse të rregullueshëm. Në dispozicion në 2 ngjyra dhe 3 madhësi. I butë për të prekur, i lehtë për tu mirëmbajtur (lahet në 40C) dhe i lehtë në të njëjtën kohë.

Mantel Warm Hug V3 Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Manteli Warm Hug Dormeo është super i butë dhe i ngrohtë. I bërë nga gëzofi dhe i dizajnuar për personat që kërkojnë butësi në një mantel. Ka 2 xhepa në pjesën e përparme, një kapuç (edicioni vjollcë) dhe përmban një rrip lidhëse të rregullueshëm. Në dispozicion në 2 ngjyra dhe 3 madhësi. I butë për të prekur, i lehtë për tu mirëmbajtur (lahet në 40C) dhe i lehtë në të njëjtën kohë.

Më shumë
Përshkrimi

Ideale për mëngjeset e hershme apo netët e ftohta dimërore.

Një mantel i butë dhe i ngohtë i përshtatshëm për netët e ftohta të dimrit. Mund ta vishni gjatë kohës që jeni duke bërë punët e shtëpisë, derisa shikoni TV, apo kur zgjoheni nga gjumi. Ky mantel fantastik do t'ju dhurojë butësi e ngrohtësi në çdo moment.

Butësi dhe ngrohtësi

Manteli Dormeo do t'ju mbështjellë me butësinë e tij dhe do t'ju ofrojë rehati maksimale. Materiali prej pellushi është shumë i butë dhe i ngrohtë në prekje. Mund ta hidhni krahëve pasi të zgjoheni nga gjumi ose sapo jeni kthyer në shtëpi. 

Lehtësi në mirëmbajtje

Manteli Dormeo është i disponueshëm në 2 ngjyra dhe 3 madhësi. Në ngjyrë vjollcë për femra dhe në ngjyrë blu për meshkuj. Të dyja modelet kane xhepa, rrip dhe kapëse për tu varur. Mund të lahet në 40°C.

 

Specifikat Teknike
Material 100% polyester
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online