Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mantel shtëpie Warm Hug V1 Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Manteli Warm Hug është i ngrohtë, i butë dhe i rehatshëm me jakë të bardhë prej gëzofi, me 2 xhepa anësor dhe rripin e përshtatshëm. E bërë nga mbushja e koraleve, një material jashtëzakonisht i ngrohtë dhe i butë. Nëse jeni freskuar nga dushi ose jeni duke shijuar një fundjavë të ngadalshme, manteli ju siguron rehatinë që ju dëshironi. Lahet në 40 °C. 2 ngjyra dhe 3 madhësi unisex (S, M, L) në dispozicion.

Mantel shtëpie Warm Hug V1 Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Manteli Warm Hug është i ngrohtë, i butë dhe i rehatshëm me jakë të bardhë prej gëzofi, me 2 xhepa anësor dhe rripin e përshtatshëm. E bërë nga mbushja e koraleve, një material jashtëzakonisht i ngrohtë dhe i butë. Nëse jeni freskuar nga dushi ose jeni duke shijuar një fundjavë të ngadalshme, manteli ju siguron rehatinë që ju dëshironi. Lahet në 40 °C. 2 ngjyra dhe 3 madhësi unisex (S, M, L) në dispozicion.

Më shumë
Përshkrimi

Mbështjellni trupin tuaj në një copëz parajse

Ju i dini ato ditë kur thjesht nuk ndiheni sikur po bëni ndonjë gjë? Epo, mos u ndjeni ashtu, bëni një ditë spa ose shikoni film të mbështjellë në mantelin më të rehatshëm që do të gjeni. Manteli Dormeo Warm Hug është bërë nga gëzofi i koraleve që do të mbështjellë trupin tuaj në një copëz parajse. Përkëdhelni veten dhe trupin tuaj me prekje të butë, e keni merituar!

Detaje të vogla për rehati maksimale

Pas dushit, llastoni veten tuaj me mantelin e banjos Dormeo Warm Hug, i cili do të ju rifreskoj dhe relaksoj për një kohë të gjatë. Ka një jakë prej gëzofi të bardhë të këndshme ndaj lekurës tuaj duke ju ofruar një pamje elegante si dhe rripin praktik të përshtatshëm. Në dy xhepat përballë, ju mund të mbani pajsijet tuaja të përditshme personale.

Kujdesi i lehtë për freski pa fund

Dormeo manteli është bërë 100% nga poliesteri i gëzofit të koraleve dhe do t'ju ofroj cilësinë dhe performancën që dëshironi. Është jashtëzakonisht i ngrohtë dhe i butë në prekje dhe vjen në dy ngjyra - hiri dhe pink. Për pamje të freskët, mund ta lani me lehtësi në makinë larëse në 40 °C. E disponueshme në 3 dimensione unisex: S, M dhe L.

 

 

 

 
Specifikat Teknike
Material polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi