Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Seti dhuratë Warm Hug Dormeo

Photo
Video

Seti Warm Hug përfshin shishen për ujë të ngrohtë të kombinuar me çorapet e bukura dhe të ngrohta. Shishja mban deri në 1.200 ml ujë, çorapet janë me përmasa universale dhe i përshtaten të gjithëve. Seti është në dispozicion në 2 ngjyra: e kaltër dhe vjollcë.

Seti dhuratë Warm Hug Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti Warm Hug përfshin shishen për ujë të ngrohtë të kombinuar me çorapet e bukura dhe të ngrohta. Shishja mban deri në 1.200 ml ujë, çorapet janë me përmasa universale dhe i përshtaten të gjithëve. Seti është në dispozicion në 2 ngjyra: e kaltër dhe vjollcë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Çorape dhe shishe uji Dormeo Warm Hug | Dhuratë e përsosur

Ky set fantastik dhe i ngrohtë do t'ju gjejë të përgatitur për ditët e ftohta të dimrit me një palë çorape të ngrohta dhe një shishe për ujë të ngrohtë.

Shishja ka një këllëf super të ngrohtë dhe të butë për t'ju ofruar akoma më shumë ngrohtësi. Mund ta përdorni shishen dhe corapet për t'iu ngrohur gjatë ditëve të ftohta të dimrit.

Dhuratë perfekte për veten ose miqtë tuaj me një mesazh kuptimplotë: Përqafime të ngrohta. Çdo kush ka nevojë për përqafime dhe ngrohtësi.

Çfarë do të merrni me këtë set?

  1. Shishe për ujë të ngrohtë: kapaciteti 1200 ml, me dorezën për tu varur, mbulesa e shishes mund të hiqet (dy ngjyra vjollcë dhe e kaltër) me grykë të gjërë për të mbushur ujin me lehtë
  2. 1 palë çorape: masë standarte - ngjyrë vjollcë dhe e kaltër.

5 Këshilla si mund ta përdorni shishen e ujit

#1

Ngrohni krevatin tuaj: Vendosni shishen me ujë të ngrohtë nën batanije për 5-10 minuta përpara se të shtriheni dhe ajo do të jetë gati në kohën që ju do të shkoni për gjumë. Çarçafi do të jetë i ngrohtë dhe gati për t'ju ngrohur ju në pak kohë. Largoni shishen përpara se të flini.

#2

Lehtëson dhimbjet: Shkencëtarët kanë zbuluar se nxehtësia ndihmon në qetësimin e dhimbjeve në pjesë të ndryshme të trupit si barku ose mesi.

#3

Lehtëson dhimbjet e qafës dhe shpinës: Dhimbjet e mesit mund të trajtohen duke përdorur dhe alternuar të ftohtin dhe të nxehtin. Terapia me ngrohje relakson muskujt e lodhur.

#4

Me akull:  Mbushni gjysmën e shishes me ujë dhe pastaj futeni në ngrirje, dhe mund ta përdorni për të qetësuar vendin kur vriteni.

#5

Lagni lulet: Kur uji të ftohet, mund ta përdorni për të ujitur lulet.

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star