Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Set i mbulesave Warm Hug Dormeo

Photo
Video
50% + 40%

Jepjani dhomës së gjumit pamjen e festave të fundvitit në çdo kohë me setin e mbulesave Warm Hug. Seti ka një dizajn të këndshëm, që iu kujton festat e fundvitit dhe është punuar me materiale të cilësisë së lartë. 100% pambuku saten, pastrohet në temperaturë 60°C. Në dispozicion në dy kombinime ngjyrash: e kaltër dhe hiri, si dhe tri dimenzione: këllëfët e jastëkut 50x70 cm, kurse këllëfët e jorganit: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Happy Hours, zbritje mbi zbritje nga 09:00 deri 21:00
Set i mbulesave Warm Hug Dormeo

Nga Çmimi i regullt: 49,90 € Nga


Çmimi Special: 14,97 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jepjani dhomës së gjumit pamjen e festave të fundvitit në çdo kohë me setin e mbulesave Warm Hug. Seti ka një dizajn të këndshëm, që iu kujton festat e fundvitit dhe është punuar me materiale të cilësisë së lartë. 100% pambuku saten, pastrohet në temperaturë 60°C. Në dispozicion në dy kombinime ngjyrash: e kaltër dhe hiri, si dhe tri dimenzione: këllëfët e jastëkut 50x70 cm, kurse këllëfët e jorganit: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Jepjani dhomës së gjumit pamjen e festave të fundvitit 

Ky set, përpos të tjerash ka një dizajn të mrekullueshëm: me një prapavijë të kaltër ose gri, me fjolla dëbore dhe bredha në njërën anë, do t'i japë dhomës suaj ngrohtësinë e festave të fundvitit. Ana tjetër e mbulesës ka ngjyrë hiri të lehtë ose të kaltër. Në të njejtën mënyrë janë dizajnuar edhe këllëfët e jastëkëve, dhe ju mund t'i kombinoni si të dëshironi vet.

Materiale cilësore për rehati maksimale

Kur vjen puna te mbulesat e shtratit, ajo që ka më së shumti rëndësi është rehatia. Për këtë arsye seti Warm Hug nga Dormeo është super i butë dhe komod, duke iu siguruar gjumë të rehatshëm.

Është i punuar 100% nga pambuku saten, për t'iu ofruar ndjenjën e butësisë. Për më tepër, vjen i paketuar në një çantë pambuku (e ripërdorshme dhe miqësore ndaj mjedisit), të cilën mund ta përdorni edhe për nevoja të tjera.

Mirëmbahet lehtësisht

Çka është më e mira, seti mirëmbahet lehtësisht - pastrohen në temperaturë 60°C. Këllëfët e jastëkëve dhe mbulesa e jorganit kanë mbyllje me zinxhir. Në dispozicion në dy kombinime ngjyrash: e kaltër dhe hiri, si dhe tri dimenzione: këllëfët e jastëkut 50x70 cm, kurse këllëfët e jorganit: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme hiri, kaltër
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star