Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Jorgan për fëmijë Birds Dormeo Verde

Photo
Video

Jorgani Verde Birds është i dizajnuar posaçërisht për fëmijët. Për shkak të dizajnit të bukur ju nuk keni nevojë ta vendosni në mbulesë të jorganit fare. Dizajn i shpendëve në njërën anë dhe modele në ngjyrë pink të rrumbullakëta në tjetrin. Është i ajrosshëm, termorregullativ dhe u siguron fëmijëve tuaj gjumë të ngrohtë dhe të qetë. Dizajn unik nga Agné Nananai. Lahet në 40 ° C. 1 madhësi në dispozicion: 130x200 cm.

Jorgan për fëmijë Birds Dormeo Verde
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Verde Birds është i dizajnuar posaçërisht për fëmijët. Për shkak të dizajnit të bukur ju nuk keni nevojë ta vendosni në mbulesë të jorganit fare. Dizajn i shpendëve në njërën anë dhe modele në ngjyrë pink të rrumbullakëta në tjetrin. Është i ajrosshëm, termorregullativ dhe u siguron fëmijëve tuaj gjumë të ngrohtë dhe të qetë. Dizajn unik nga Agné Nananai. Lahet në 40 ° C. 1 madhësi në dispozicion: 130x200 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Më e mira nga natyra për femijën tuaj

Jorgani Dormeo Verde përmban fibra Tencel® me përbërje nga bima eucalyptus. Fibrat e bejnë jorganin të butë dhe të ajrosshëm, duke i siguruar fëmijëve tuaj ngrohtësi, rehati dhe gjumë të qetë. Ato i rezistojnë larjeve të shumta pa humbur kualitetin duke e bërë kështu mirëmbajtjen të lehtë dhe gjumin e femijëve tuaj më të shëndetshëm dhe më të pastër.

Dizajn unik dhe i gjallë

Shtoni një dozë lumturie dhe gëzimi dhomës së fëmijëve tuaj me dizajnin unik të jorganit Verde Birds të dizajnuar nga Agné Nananai. Duke qenë një dizajnere që ilustron libra për fëmijë, Agné është e shkëlqyeshme në krijimin e dizajneve për një shtëpi të ngrohtë, sikurse jorgani shumëngjyrësh Dormeo Verde Birds.

 

 

 

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Grow
Programi Dormeo fëmijë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star