Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Jorgan për fëmijë Bears Dormeo Verde

Photo
Video

 

Jorgani Verde Bears është i dizajnuar posaçërisht për fëmijët. Për shkak të dizajnit të bukur ju nuk keni nevojë ta vendosni në mbulesë të jorganit fare. Dizajn prej arushave në njërën anë dhe yjeve të kaltër në tjetrin. Është i përbërë nga materiale natyrale. I ajrosshëm, termorregullativ dhe u siguron fëmijëve tuaj gjumë të ngrohtë dhe qetësues. Dizajn unik nga Agné Nananai. Lahet në 40 ° C. 1 madhësi në dispozicion: 130x200 cm.

Jorgan për fëmijë Bears Dormeo Verde
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

 

Jorgani Verde Bears është i dizajnuar posaçërisht për fëmijët. Për shkak të dizajnit të bukur ju nuk keni nevojë ta vendosni në mbulesë të jorganit fare. Dizajn prej arushave në njërën anë dhe yjeve të kaltër në tjetrin. Është i përbërë nga materiale natyrale. I ajrosshëm, termorregullativ dhe u siguron fëmijëve tuaj gjumë të ngrohtë dhe qetësues. Dizajn unik nga Agné Nananai. Lahet në 40 ° C. 1 madhësi në dispozicion: 130x200 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Më e mira nga natyra për femijën tuaj

Jorgani Dormeo Verde përmban fibra Tencel® me përbërje nga bima eucalyptus. Fibrat e bejnë jorganin të butë dhe të ajrosshëm, duke i siguruar fëmijëve tuaj ngrohtësi, rehati dhe gjumë të qetë. Ato i rezistojnë larjeve të shumta pa humbur kualitetin duke e bërë kështu mirëmbajtjen të lehtë dhe gjumin e femijëve tuaj më të shëndetshëm dhe më të pastër.

Dizajn unik 

Shtoni një prekje lumturie dhe rinie dhomës së fëmijëve tuaj me dizajnin unik të jorganit Verde Bears të dizajnuar nga Agné Nananai. Duke qenë një dizajnere që ilustron libra për fëmijë, Agné është e shkëlqyeshme në krijimin e dizajneve për produktet Dormeo, sikurse jorgani shumëngjyrësh Dormeo Verde Bears.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Grow
Programi Dormeo fëmijë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star