Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Aksesorë për mbajtëse llaptopi&monitori me dritë UV Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Mbajtësja për llaptop&monitor është një mënyrë e mençur për të punuar. Duke e mbajtur kompjuterin në lartësinë e duhur, mund të ndihmojë në zvogëlimin e dhimbjes së shpinës, qafës dhe kyçeve të dorës. Drita UV në mbajtëse mund të përdoret për ta sanitizuar tastierën, duke eleminuar mikrobet & bakteret. Tash mund ta organizoni më mirë tavolinën e punës, duke ia shtuar dy aksesorët anësorë që shërbejnë për të vendosur gjëra të ndryshme.

Aksesorë për mbajtëse llaptopi&monitori me dritë UV Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbajtësja për llaptop&monitor është një mënyrë e mençur për të punuar. Duke e mbajtur kompjuterin në lartësinë e duhur, mund të ndihmojë në zvogëlimin e dhimbjes së shpinës, qafës dhe kyçeve të dorës. Drita UV në mbajtëse mund të përdoret për ta sanitizuar tastierën, duke eleminuar mikrobet & bakteret. Tash mund ta organizoni më mirë tavolinën e punës, duke ia shtuar dy aksesorët anësorë që shërbejnë për të vendosur gjëra të ndryshme.

Më shumë
Përshkrimi

Shtoni më shumë funksionalitet mbajtëses për laptop

Mbajtësja për monitor dhe laptop është një aksesor shumëfunksional, e cila e bën vendin e punës më të sigurtë në plot mënyra. Pos dizajnit ergonomic, që ju mundëson të punoni më lehtë dhe të qëndroni më drejt gjatë punës, kjo mbajtëse ka edhe një dobi tjetër. Mbajtësja është e pajisur me dritë UVC, e cila operon me prekjen e një butoni dhe eleminon mikrobet & bakteret. Tash mund t'i shtoni edhe tjera funksione, duke ia bashkangjitur dy aksesorët anësorë për ruajtjen e gjësendeve personale.

Mbani më të organizuar tavolinën e punës

Tash mund ta organizoni më mirë tavolinën e punës, duke ia shtuar dy aksesorët anësorë që shërbejnë për të vendosur gjëra të ndryshme. Në aksesorët anësorë ju mund të ruani:

  • Lapsa
  • Kartela dhe kabllo USB
  • Kartela biznesi, blloqe shëndimi
  • Kapëse letrash, krunde dhëmbësh
  • Çamçakëza, çokollata të vogla

Mbajeni tavolinën të rregullt, duke i organizuar gjërat e vogla në këta aksesorë praktikë.

Mbajtësen për llaptop&monitor me dritë UV mund ta gjeni duke klikuar këtu.

Specifikat Teknike
Material ABS
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi