Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Çarçaf Me Llastik Dormeo Una

Photo
Video

Çarçaf me llastik Dormeo Una i prodhuar me material pambuk, i disponueshëm në 4 ngjyra dhe 2 përmasa të ndryshme. Ky çarçaf është shumë i butë, i rehatshëm dhe elastik.

Çarçaf Me Llastik Dormeo Una
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Çarçaf me llastik Dormeo Una i prodhuar me material pambuk, i disponueshëm në 4 ngjyra dhe 2 përmasa të ndryshme. Ky çarçaf është shumë i butë, i rehatshëm dhe elastik.

Më shumë
Detajet e Produktit

Shtojini elegancën dhe rehatinë dhomës tuaj

Çarcafi Dormeo Una me material 100% pambuk percale do t'ju sigurojë komfortin dhe rehatinë e duhur gjatë gjithë natës. Ky çarçaf është shumë i butë, i rehatshëm dhe elastik. Në këtë mënyrë ai do të qëndroj i puthitur me dyshekun tuaj dhe nuk do t'ju bezdisë gjatë gjumit.

Ju mund të kombinoni çarçafin Una me produktet e tjera të linjës Dormeo për të krijuar sipas dëshires tuaj pamjen e dhomës së gjumit.

Ngjyra dhe përmasa të ndryshme

  • Lejla
  • Jeshile
  • Blu
  • Pana

Përmasat: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200

Materiale të cilësisë së lartë

Çarçafi Dormeo Una është i prodhuar me materiale cilësore pambuk percale i cili është shumë i butë dhe ajroset lehtësisht dhe ka nje pamje tërheqëse për syrin. Falë përdorimit të materaileve cilësore ky çarçaf mund të mirëmbahet dhe mund të hekuroset lehtësisht.

DORMEO UNA FITTED SHEET VIOLET 90X200

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Elasticized around edges.
Material pambuk percale
Ngjyrat e disponueshme bardhë, gjelbër, ivory, kaltër, violet
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star