Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mbajtëse dysheku elektrike Dormeo Trio

Photo
Video
-15%

Mbajtëse dysheku elektrike, me 5 zona dhe e dizajnuar në mënyrë ergonomike. Ka 42 ristela dhe ju mund ta ulni ose ngrini pjesën e këmbëve ose të kokës në mënyrë elektronike, duke përdorur dirigjuesin. Dirigjuesi për menaxhimin e kësaj baze shtratit është gjithmonë afër dorës suaj. Ju mund ta rregulloni fortësinë sipas nevojës suaj në zonën e mesit me 9 ristela. Në dispozicion në dy madhësi.

Mbajtëse dysheku elektrike Dormeo Trio

Çmimi i rregullt: 399,90 €


Çmimi special: 339,92 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbajtëse dysheku elektrike, me 5 zona dhe e dizajnuar në mënyrë ergonomike. Ka 42 ristela dhe ju mund ta ulni ose ngrini pjesën e këmbëve ose të kokës në mënyrë elektronike, duke përdorur dirigjuesin. Dirigjuesi për menaxhimin e kësaj baze shtratit është gjithmonë afër dorës suaj. Ju mund ta rregulloni fortësinë sipas nevojës suaj në zonën e mesit me 9 ristela. Në dispozicion në dy madhësi.

Më shumë
Përshkrimi

Krijoni një shtrat më të rehatshëm me këtë mbajtëse elektrike të përshtatshme

Bëni shtratin tuaj më të rehatshëm dhe më mbështetës me këtë mbajtëse dysheku. Kjo bazë elektrike mund të lëvizet me prekjen e një butoni. Në këtë mënyrë, ju mund ta përshtatni lartësinë pa pasur nevojë të çoheni nga shtrati.

Kontrollohet në mënyrë elektrike, për rehati të plotë

Mundësia për ta kontrolluar në mënyrë elektrike, ju mundëson ta:

 • kontrolloni lartësinë e bazës së dyshekut;
 • siguroni qasje më të përshtatshme;
 • zvogëloni stresin në shpinë, duke mundësuar lartësinë e duhur.

Me një kompensim të lehtë në ngritjen vertikale, njësia e shtratit ngrihet pak nga jashtë nga sipërfaqja vertikale e murit, për të parandaluar dëmtimin e mureve.

Karakteristikat:

 • me dirigjues / telekomandë;
 • 42 ristela, të vendosura në mbajtëse gome;
 • mbështetje e shkëlqyer dhe rehati e personalizuar: ju mund ta caktoni fortësinë në zonën e mesit, me 9 ristela të rregullueshme;
 • skajet e drurit dhe korniza e drurit janë të mbrojtura me mbulesë gome;
 • gjerësia e tërë bazës së shtratit është e hapur;
 • ajrosje e shkëlqyer: baza e shtratit lejon ajrin të qarkullojë nën shtrat.

Për kë është kjo mbajtëse dysheku?

 • Për të gjithë ata që duan më shumë rehati në shtratin e tyre
 • Për të moshuarit
 • Për njerëzit që kalojnë shumë kohë në shtrat

Si funksionon?

5 zona që ndjekin formën e trupit tuaj

Kjo bazë dysheku është e dizajnuar në mënyrë ergonomike, andaj fortësua mund të rregullohet apo përshtatet sipas dëshirës ose nevojës suaj. Në këtë mënyrë, ju merrni rehatinë dhe mbështetjen që ju duhet.

Përveç se ofron mbështetje të duhur për shpinë, kjo mbajtëse siguron ajrosje për dyshekun dhe e zgjatë jetëgjatësinë e dyshekut.

Specifikat Teknike
Adjustable incline Po
Dimensionet 80-90 x 200 cm
Fortësi e ndryshueshme Po
Linja Dormeo Vitality
Material ahu i ngurtë, birch polywood
Pasha maksimale e përdoruesit /
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi