Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Çarçaf me llastik The Essentials SS Dormeo

Photo
Video

Rifreskojeni shtratin këtë sezonë, duke zgjedhur çarçafin cilësor The Essentials nga Dormeo! Ky çarçaf 100% prej pambuku, ka 160 fije dhe endje sateni, për më shumë butësi. ka llastik në të katër qoshet, andaj qëndron mirë për dyshek, duke ju mundësuar gjumë të rehatshëm. Zgjedhni mes 4 ngjyrave dhe 7 madhësive të çarçafit The Essentials. Mund të lahet në 60°.

Çarçaf me llastik The Essentials SS Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Rifreskojeni shtratin këtë sezonë, duke zgjedhur çarçafin cilësor The Essentials nga Dormeo! Ky çarçaf 100% prej pambuku, ka 160 fije dhe endje sateni, për më shumë butësi. ka llastik në të katër qoshet, andaj qëndron mirë për dyshek, duke ju mundësuar gjumë të rehatshëm. Zgjedhni mes 4 ngjyrave dhe 7 madhësive të çarçafit The Essentials. Mund të lahet në 60°.

Më shumë
Përshkrimi

Stinë e re, çarçaf i ri

Dormeo e di se çka është më e mira për gjumë cilësor e të rehatshëm. Në cilësinë e gjumit luajnë rol edhe çarçafët, të cilët duhet t’i ndërroni kohë pas kohe. Andaj, kemi krijuar çarçafin me llastik The Essentials SS, i cili është shumë i përshatshëm, ofron ndjesi butësie për lëkurën tuaj dhe zbukuron shtratin tuaj falë ngjyrave të bukura pranverore.

Nuk lëvizë nga dysheku

S’ka më çarçafë që grumbullohen dhe rrëshqasin nga dysheku – çarçafi The Essentials SS ka llastik në të katër qoshet, andaj edhe mbahet mirë për dyshek. Flini më rehat dhe zgjohuni pa u brengosur se do të duhet ta rregulloni përsëri çarçafin. Ky çarçaf ju ofron rehati, ju kursen kohë dhe duket bukur në shtratin tuaj.

I punuar 100% nga pambuku natyral

I butë, i qëndrueshëm, i ajrosshëm dhe absorbues - pambuku është materiali i përsosur për lëkurë. Pambuku po ashtu është përçues i shkëlqyer i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të qëndroni freskët gjatë verës, ngrohtë gjatë dimrit dhe rehat gjatë gjithë vitit. Andaj edhe ky çarçaf është i punuar nga pambuku 100% natyral.

Mirëmbahet lehtë

Pambuku mirëmbahet lehtë dhe mund të lahet në rrobalarëse në 60°C, si dhe është i qëndrueshëm për vite me radhë. Falë 160 fijeve dhe endjes sateni, pas çdo larje, bëhet më i butë dhe më i këndshëm për lëkurë.

4 ngjyra, 7 madhësi

Ky çarçaf vjen në katër ngjyra klasike për çdo dhomë gjumi: e gjelbër e lehtë, e kaltër qielli, rozë romantike dhe e bardhë klasike. Mund të përdoret për dyshek me trashësi deri në 30cm dhe është në dispozicion në këto dimensione: 80x200cm, 90X200cm; 120X200cm; 140x200cm, 160x200cm; 180x200cm dhe 200x200cm.

Shikoni edhe setin Essentials SS me këllëfë për jastëkë dhe jorgan, kombinoni dhe shtoni më shumë rehati në dhomën tuaj.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme bardhë, rozë, sky, teal
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi