Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Çarçaf me llastik The Essentials Dormeo

Photo
Video
-45%

Rifreskojeni shtratin këtë sezonë, duke zgjedhur çarçafin cilësor The Essentials nga Dormeo! Ky çarçaf 100% prej pambuku ka llastik në të katër qoshet, andaj qëndron mirë për dyshek, duke ju mundësuar gjumë të rehatshëm. S’ka më çarçafë që grumbullohen apo rrëshqasin nga dysheku – zgjedhni tani mes 6 ngjyrave dhe 7 madhësive të çarçafit The Essentials. Mund të lahet në 60°.

Çarçaf me llastik The Essentials Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 16,90 € Nga


Çmimi special: Nga 9,30 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Rifreskojeni shtratin këtë sezonë, duke zgjedhur çarçafin cilësor The Essentials nga Dormeo! Ky çarçaf 100% prej pambuku ka llastik në të katër qoshet, andaj qëndron mirë për dyshek, duke ju mundësuar gjumë të rehatshëm. S’ka më çarçafë që grumbullohen apo rrëshqasin nga dysheku – zgjedhni tani mes 6 ngjyrave dhe 7 madhësive të çarçafit The Essentials. Mund të lahet në 60°.

Më shumë
Përshkrimi

Rifreskojeni shtratin tuaj

Dormeo e di se çka është më e mira për gjumë cilësor e të rehatshëm. Në cilësinë e gjumit luajnë rol edhe çarçafët, të cilët duhet t’i ndërroni kohë pas kohe. Andaj, kemi krijuar çarçafin me llastik The Essentials, i cili është shumë i përshatshëm dhe ofron ndjesi butësie për lëkurën tuaj.

Nuk lëvizë nga dysheku

S’ka më çarçafë që grumbullohen dhe rrëshqasin nga dysheku – çarçafi The Essentials ka llastik në të katër qoshet, andaj edhe mbahet mirë për dyshek. Flini më rehat dhe zgjohuni pa u brengosur se do të duhet ta rregulloni përsëri çarçafin. Ky çarçaf ju ofron rehati, ju kursen kohë dhe duket bukur në shtratin tuaj.

I punuar nga pambuku 100% natyral

I butë, i qëndrueshëm, i ajrosshëm dhe absorbues - pambuku është materiali i përsosur për lëkurë. Pambuku po ashtu është përçues i shkëlqyer i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të qëndroni freskët gjatë verës, ngrohtë gjatë dimrit dhe rehat gjatë gjithë vitit. Andaj edhe ky çarçaf është i punuar nga pambuku 100% natyral.

Mirëmbahet lehtë

Pambuku mirëmbahet lehtë dhe mund të lahet në rrobalarëse, në temperaturë 60°C. Po ashtu, e ruan ngjyrën për vite me radhë dhe pas larjeve bëhet më i butë dhe më i lëmuar, duke i ofruar lëkurës butësi dhe freski.

Ngjyra të bukura për çdo dhomë gjumi

Ky çarçaf vjen në katër ngjyra klasike për çdo dhomë gjumi: krem, vjollcë, e gjelbër, e kaltër, hiri. Mund të përdoret për dyshek me trashësi deri në 30cm dhe është në dispozicion në këto dimensione: 80x200cm, 90X200cm; 120X200cm; 140x200cm, 160x200cm; 180x200cm; 200x200cm.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme cream, gjelbër, kaltër, mauve
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.