Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set i çarçafëve The Essentials SS Dormeo

Photo
Video

Bëhuni gati për pranverë dhe verë, duke freskuar shtratin me setin e çarçafëve The Essentials SS. Këllëfët janë punuar nga pambuku natyral me një endje sateni dhe 200 fije për butësi dhe rehati. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe 2 madhësi. Secili set mund të kombinohen në 4 pamje të ndryshme, për ta rifreskuar pamjen e dhomës kohë pas kohe.

Set i çarçafëve The Essentials SS Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Bëhuni gati për pranverë dhe verë, duke freskuar shtratin me setin e çarçafëve The Essentials SS. Këllëfët janë punuar nga pambuku natyral me një endje sateni dhe 200 fije për butësi dhe rehati. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe 2 madhësi. Secili set mund të kombinohen në 4 pamje të ndryshme, për ta rifreskuar pamjen e dhomës kohë pas kohe.

Më shumë
Përshkrimi

Çarçafë të rinj për stinën e re

Është e rëndësishme t’i ndërroni rregullisht çarçafët dhe këllëfët, për t’u siguruar se po flini në një ambient të freskët, të shëndetshëm dhe të rehatshëm. Andaj zgjedhni setin The Essentials SS, për t’i shtuar shtratit dhe dhomës suja më shumë freski, rehati dhe elegancë.

Krijoni një dhomë gjumi në të cilën mund të relaksoheni, pushoni dhe të zgjoheni plot energji

Dhoma e gjumit është më shumë se sa një vend për fjetje. Është vendi ku relaksoheni dhe çlodheni nga të gjitha obligimet ditore, një hapësirë e sigurtë dhe e rehatshme ku mund ta krijoni oazën tuaj të qetësisë. Çarçafët tanë do t’ju ndihmojnë në krijimin e kësaj hapësire, sepse shtojnë rehati e freski në shtratin tuaj, kurse dhomën e zbukurojnë me ngjyrat e ndritshme verore.

Të punuar nga pambuku natyral, të përshtatshëm për lëkurë

Pambuku njihet për butësi, qëndrueshmëri dhe ajrosje, pranda është material ideal për çarçafë apo tekstile që kanë kontakt me lëkurën. Është hipoalrgjenik dhe jo-statik, andaj është i përshtatshëm sidomos për ata që vuajnë nga ndonjë alergji ose kanë lëkurë të ndjeshme. Ka veti të shkëlyqera absorbuese dhe e përçon mirë nxehtësinë, andaj ju ndihmon të qëndroni të freskët gjatë tërë natës. Ky material 100% pambuk saten i krehur ka 200 fije, për të ofruar ndjesi të butë dhe të freskët. Mirëmbahet lehtë dhe mund të lahet tërësisht në temperaturë 60°C.

Pamje 4në1, për ta rifreskuar dhomën çdo ditë

Seti është në dispozicion në 4 ngjyra të bukura, që do t’i shtojnë elegancë çdo dhome: e kaltër e qiellit, e gjelbër e lehtë, rozë romantike apo e bardhë klasike. Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve kanë nga dy anë të ndryshme. Njëra anë ka ngjyrë më të çelët, kurse tjetra më të mbyllët. Ju mund t'i kombinoni në katër mënyra të ndryshme, për t'i dhënë dhomës suaj pamje të re kohë pas kohe.

Madhësitë

Seti është në dispozicion në dy madhësi:

  • këllëf jorgani 140x200cm me 1 këllëf jastëku 50x70cm
  • këllëf jorgani 200x200cm me 2 këllëfë jastëku 50x70cm

Këllëfët kanë mbyllje me butona druri, në mënyrë që të qëndrojnë mirë në shtrat kur i përdorni dhe ta keni më të lehtë kur i ndërroni.

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme ari, rouge, sky, teal
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi