Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale:

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale: PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Sleep&Inspire

Photo
Video

Jastëku klasik Sleep&Inspire është i duhuri për të gjithë gjumashët! I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, ky jastëk është i ajrosshëm dhe i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit: në shpinë, bark ose anash. Ka dy thurje të ndryshme në secilën anën, për t’ju ofruar masazh të ngrohtë ose efektin elegant melange. Mund të lahet tërësisht në 40⁰C, vjen në dy ngjyra të bukura: pjeshkë ose hiri dhe ka këtë madhësi: 50x70cm.

Jastëk klasik Sleep&Inspire
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Sleep&Inspire është i duhuri për të gjithë gjumashët! I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, ky jastëk është i ajrosshëm dhe i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit: në shpinë, bark ose anash. Ka dy thurje të ndryshme në secilën anën, për t’ju ofruar masazh të ngrohtë ose efektin elegant melange. Mund të lahet tërësisht në 40⁰C, vjen në dy ngjyra të bukura: pjeshkë ose hiri dhe ka këtë madhësi: 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku i duhur për të gjithë gjumashët

Jastëku klasik Sleep&Inspire është dizajnuar për t’ju ofruar mbështetje & rehati pavarësisht se në cilin pozicion flini. Thjesht, shtrijeni kokën në butësinë që ju ofron ky jastëk, dhe bëhuni gati për një gjumë të thellë, të qetë dhe ëndrra të ëmbla.

Dy sipërfaqe të ndryshme - të buta dhe relaksuese

Njëra anë e jastëkut ka qepje katrore 3D, për t’ju ofruar ndjesinë e masazhit dhe ngrohtësisë. Kurse ana tjetër ka efektin e veçantë melange, me një stil modern me fibra të kryqëzuara.

Wellsleep® për rehati shtesë

Jastëku është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, një material i mrekullueshëm që ka veti të shkëlqyera termike dhe absorbim minimal të lagështisë. Falë mikrofibrave Wellsleep, jastëku është shumë i ajrosshëm dhe më i qëndrueshëm ndaj njollave apo mykut.

Është koha të flini në një jastëk më të mirë

Shumica e njerëzve e flenë së paku 7 orë në ditë, dhe gjatë kësaj kohe e ndajnë shtratin me jastëkun e tyre! :) Prandaj është shumë e rëndësishme ta zgjedhni të duhurin. Një jastëk i mirë duhet tt’i ofrojë mbështetje, freski dhe ajrosje kokës, qafës dhe shpinës - gjatë tërë natës! E një jastëk i tillë është Sleep&Inspire nga Dormeo, i dizajnuar për t’ju ofruar gjumë të mirë! Flini të qetë dhe frymëzohuni për ëndrra të ëmbla!

Mund të lahet në lavatriçe

Ky jastëk mund të lahet tërësisht në lavatriçe, në temperaturë 40⁰C. Në këtë mënyrë, ju do ta keni çdo herë një jastëk të pastër për ta shtrirë kokën. Jastëku ka madhësi 50x70cm dhe vjen në dy ngjyra të bukura: hiri ose pjeshkë.

 

Specifikat Teknike
Baza 100% Wellsleep fibers
Dimensionet 50x70cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.