Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAGJI NË ÇDO SHTËPI

MAGJI NË ÇDO SHTËPI - Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Jorgan dyshtresor Sleep&Inspire Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Shijoni 2 jorganë në 1, për rehati të plotë dhe fleksibilitet gjatë tërë vitit. Jorgani i trashë dhe jorgani i hollë mund të përdoren bashkë ose ndaras, duke ju ofruar 3 nivele të ngrohtësisë. Prandaj, jorgani dyshtresor Sleep&Inspire është ideal për të gjitha stinët. Është i mbushur me mikrofibra Wellsleep për butësi & rehati dhe ka një dizajn tërheqës melange. Në dispozicion në dy madhësi dhe dy ngjyra: pjeshkë ose hiri. Mund të lahet në 40°C.

Jorgan dyshtresor Sleep&Inspire Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shijoni 2 jorganë në 1, për rehati të plotë dhe fleksibilitet gjatë tërë vitit. Jorgani i trashë dhe jorgani i hollë mund të përdoren bashkë ose ndaras, duke ju ofruar 3 nivele të ngrohtësisë. Prandaj, jorgani dyshtresor Sleep&Inspire është ideal për të gjitha stinët. Është i mbushur me mikrofibra Wellsleep për butësi & rehati dhe ka një dizajn tërheqës melange. Në dispozicion në dy madhësi dhe dy ngjyra: pjeshkë ose hiri. Mund të lahet në 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Jorgani i duhur për çdo kohë të vitit

Kur flemë, trupi ftohet, prandaj është e rëndësishme të mbuoheni me një jorgan që ju ofron ngrohtësinë e nevojshme. Në këtë mënyrë, ju siguron gjumë çlodhës gjatë tërë natës dhe ju mundëson të zgjoheni të freskët.

Jorgani dyshtresor Sleep&Inspire është jorgan risi, që mund të përdoret në 3 mënyra dhe në çdo stinë të vitit.

Në dispozicion në në dy ngjyra (hiri apo pjeshkë) dhe dy madhësi (140x200cm apo 200x200cm).

Jorgan dyshtresor Sleep&Inspire

Rehati e plotë në çdo sezonë

Ky jorgan vjen me një dizajn 2në1, pra përmban jorganin e trashë dhe jorganin e hollë.

Ju mund t’i përdorni bashkë ose ndaras për tri nivele të ndryshme të ngrohtësisë:

  • Jorgani i hollë për netët e freskëta gjatë verës;
  • Jorgani i trashë për netët pranverore dhe vjeshtore;
  • Të dy jorganët bashkë për netët e ftohta gjatë dimrit.

Një super jorgan për çdo stinë të vitit!

Dormeo Sleep&Inspire Double Duvet Jorgan dyshtresor Sleep&Inspire

I butë, i lehtë dhe i ajrosshëm

Jorgani është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep. Ky material i mrekullueshëm kombinon lehtësinë, butësinë dhe ajrosjen. Për shkak të vetive të shkëlqyera termike, absorbimit minimal të lagështisë, ajrosjes së madhe dhe rezistenës ndaj njollave & mykut, është materiali ideal për jorgan dhe jastëkë.

Modeli i mbushur me tegela, siguron një shpërndarje të barabartë të fibrave në xhepat e ajrit, duke ju krijuar një ndjesi të këndshme kur mbuloheni me këtë jorgan.

Jorgan dyshtresor Sleep&Inspire

Efekti i ri melange, për një pamje tërheqëse

Fijet e kryqëzuara në mbulesë i japin jorganit një efekt të bukur melange, që i ofron ndjesi të këndshme lëkurës, është i ajrosshëm dhe higjienik. Zgjedhni jorganin me ngjyrë pjeshkë ose hiri, me model qepjeje sipas formës së diamantit.

  • Jorgan dyshtresor Sleep&Inspire
  • Jorgan dyshtresor Sleep&Inspire

Mirëmbahet lehtë

Jorgani mund të lahet tërësisht në rrobalarëse, në temperaturë 40°C. Po ashtu, thahet shpejt, për freski të plotë.

Jorgani dyshtresor ka butona praktikë, me të cilët lehtësisht mund t’i ndani ose t’i bashkoni, varësisht prej nivelit të ngrohtësisë që ju duhet.

Me jorganin Sleep&Inspire, ju do të mbuloheni me ngrohtësi e rehati, dhe do të frymëzoheni për ëndrra të ëmbla! :) Po ashtu, mund ta kombinoni me jastëk anatomik ose jastëk klasik Sleep&Inpsire.

Jorgan dyshtresor Sleep&Inspire
Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200cm, 200x200cm
Filling 100% polyester (Wellsleep advanced)
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester microfiber
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi