Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jorgan Sleep&Inspire Dormeo

Photo
Video

Shijoni dobitë e jorganit cilësor Sleep&Inspire dhe zgjohuni të freskët e të frymëzuar! Jorgani është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, të cilat i shtojnë freski, ajrosje & butësi. Është rezistent ndaj njollave dhe mund të lahet tërësisht në lavatriçe, në temperaturë 40°C. Në dispozicion në dy madhësi (140x200cm ose 200x200cm) dhe dy ngjyra elegante (pjeshkë ose hiri) dhe me qepje sipas formës së diamantit.

Black Friday n'verë: oferta më e mirë po t'troket n'derë!
Jorgan Sleep&Inspire Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shijoni dobitë e jorganit cilësor Sleep&Inspire dhe zgjohuni të freskët e të frymëzuar! Jorgani është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, të cilat i shtojnë freski, ajrosje & butësi. Është rezistent ndaj njollave dhe mund të lahet tërësisht në lavatriçe, në temperaturë 40°C. Në dispozicion në dy madhësi (140x200cm ose 200x200cm) dhe dy ngjyra elegante (pjeshkë ose hiri) dhe me qepje sipas formës së diamantit.

Më shumë
Përshkrimi

Jorgani i duhur për gjumë më të freskët

Sikurse çarçafët, edhe jorganin duhet ta ndërroni rregullisht, në mënyrë që të flini çdo herë në një ambient të freskët, të pastër & të shëndetshëm. Tash është koha ta merrni një jorgan me cilësi të lartë, me të gjitha dobitë që ju duhen për gjumë të shëndetshëm e të freskët.

I punuar me standartet më të larta

Dormeo ka afro dy dekada përvojë në prodhimin e produkteve cilësore për gjumë të shëndetshëm. Edhe ky jorgan është rezultat i punës dhe përvojës shumëvjeçare. Provojeni jorganin Sleep&Inspire - një ndër më të mirët në Dormeo - dhe shijoni dobitë e shumta që ju ofron gjatë fjetjes.

Pse është e rëndësishme ta zgjedhni jorganin e duhur?

Kur ne flemë, trupi ftohet, prandaj duhet një jorgan që ta mbajë temperaturën e duhur trupore dhe t’ju ofrojë gjumë të pushueshëm. Një gjumë i rehatshëm ju ndihmon edhe të zgjoheni të freskët e plot energji në mëngjes, prandaj duhet ta zgjedhni një jorgan të butë, të ngrohtë e të ajrosshëm. Të gjitha këto cilësi (dhe më tepër) i ka jorgani Sleep&Inspire nga Dormeo!

Mikrofibra Wellsleep® për butësi luksoze

Jorgani është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®. Ky material i mrekullueshëm kombinon lehtësinë dhe ajrosjen, shquhet për veti të shkëlqyera termike, absorbim të vogël të lagështisë, qëndrueshmëri ndaj mykut dhe ndaj njollave. Modeli i qepjes së jorganit siguron që fibrat të shpërndahen në mënyrë të barabartë dhe jorgani ta mbajë vëllimin e tij.

Efekti i ri melange, për një pamje tërheqëse

Fijet e kryqëzuara në mbulesë i japin jorganit një efekt të bukur melange, që i ofron ndjesi të këndshme lëkurës, është i ajrosshëm dhe higjienik. Zgjedhni jorganin me ngjyrë pjeshkë ose hiri, me model qepjeje sipas formës së diamantit.

Në dispozicion në dy madhësi

Jorgani është në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm ose 200x200cm, dhe mund të lahet tërësisht në temperaturë 40°C.

 

Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200cm, 200x200cm
Filling 100%p polyester Wellsleep fiber
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester Microfiber solid color with stone wash in pigment printed (melange look)
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi