Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik+ Dormeo Sleep Inspiration

Photo
Video

Jastëku klasik+ Sleep Inspiration është hipoalergjik dhe me vetëajrosje. Ideal për çdo pozitë gjumi. Material me mikrofibra Wellsleep® për ti shtuar më shumë volum jastëkut. Ju mund të rregulloni lartësinë në mënyrë individuale. Lahet në 40°C.

Jastëk Klasik+ Dormeo Sleep Inspiration
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik+ Sleep Inspiration është hipoalergjik dhe me vetëajrosje. Ideal për çdo pozitë gjumi. Material me mikrofibra Wellsleep® për ti shtuar më shumë volum jastëkut. Ju mund të rregulloni lartësinë në mënyrë individuale. Lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e Produktit

Një jastëk që plotëson të gjitha nevojat tuaja

Me jastëkun klasik+ Dormeo Sleep Inspiration ju do të bëni një gjumë të thellë gjatë natës. I përshtatshëm për çdo pozitë gjumi: në shpinë, bark ose anash. Jastëku është në përmasë klasike 45x65 cm. 

Materialet më të mira për një gjumë të shëndetshëm

Jastëku Dormeo Sleep Inspiration është i përbërë nga materiale cilësore për t'ju dhuruar një gjumë të rehatshëm dhe rehatinë e duhur. I përbërë nga material me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat sigurojnë një ajrosje perfekte. Stuktura unike e mikrofibrave Wellsleep® krijon xhepa ajri të cilët do ti shtojnë volumin jastëkut duke e bërë të butë dhe shumë të rehatshëm. 

Ambient i freskët dhe i thatë

Pjesa e sipërme e jastëkut është e butë në prekje dhe e qepur në katrorë 3D të cilët krijojnë ndjesinë e një masazhe të lehtë e të ngrohtë. Pjesa e poshtme e tij është e përbërë nga një material shumë i butë i cili krijon një ndjesi të këndshme e të freskët në lëkurë. Rreth e qark jastëkut në pjesët anësore të tij ka material AirX System 3cm i cili bën të mundur qarkullimin e ajrit në jastëk për të ofruar një ambient të freskët e të thatë gjumi gjatë gjithë natës.

Lehtësi në mirëmbajte dhe rregullimi i lartësisë sipas dëshirës

Jastëku klasik+ Dormeo Sleep Inspiration në mbulesën e tij ka një kontur i cili është në dy ngjyra e kaltër dhe rozë, i kombinueshëm me të gjitha produktet e tjera të linjës Sleep Inspiration. Jastëku ka zinxhir, në këtë mënyrë ju mund të hiqni dhe shtoni mbushjen për të rregulluar lartësinë e tij. Jastëku mund të lahet në makinëlarëse në 40°C. Për të parandaluar mbledhjen, shkundeni mirë jastëkun pas larjes dhe gjatë kohës që është duke u tharë.

Specifikat Teknike
Baza 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Dimenionet 45x65 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Top and bottom fabric: 100% polyester; Side fabric: 100% polyester (AirX System)
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star