Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk anatomik Dormeo Sleep Inspiration

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-65%

Jastëku Sleep Inspiration është bërë nga sfungjeri memory dhe është ideal për gjumashët që flenë anash apo në shpinë. Përputhet në mënyrë të përkryer me konturat e kokës dhe qafës. Mbulesa e ajrosshme siguron efekt masazhues. Lahet në 40 ° C. Në dispozicion në 2 ngjyra. Madhësia e jastëkut është 30X50 cm.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Jastëk anatomik Dormeo Sleep Inspiration

Çmimi i rregullt: 34,90 €


Çmimi special: 12,22 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Sleep Inspiration është bërë nga sfungjeri memory dhe është ideal për gjumashët që flenë anash apo në shpinë. Përputhet në mënyrë të përkryer me konturat e kokës dhe qafës. Mbulesa e ajrosshme siguron efekt masazhues. Lahet në 40 ° C. Në dispozicion në 2 ngjyra. Madhësia e jastëkut është 30X50 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Gjumë i shëndetshëm me jastëkun anatomik Dormeo

Flej gjumë në pozicion natyral dhe zgjohu plot energji për të filluar një ditë të re pas një gjumi të qetë në jastëkun Dormeo Sleep Inspiration. Jastëku është i dizajnuar dhe i përshtatet në mënyrë të përsosur formës së kokës dhe qafës tuaj. Është i bërë nga materiali që ju fale ndjesinë e butësisë, duket atraktiv dhe është shumë kualitativ.

Shtresë memory, i butë dhe i përshtatshëm

Bërthama e jastëkut është bërë nga shkuma memory që përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e kokës tuaj dhe për të eliminuar çdo dhimbje të qafës, duke siguruar mbështetje të shkëlqyeshme për shtyllën tuaj kurrizore. Me jastëkun anatomik Dormeo Sleep Inspiration, ju bëni gjumë të shëndetshëm dhe të qetë gjatë gjithë vitit.

Material i ajrosshëm për mjedis gjumi ideal

Anët e mbështjellësit të jastëkut janë të përbëra nga materiali AirX - Airmesh, i cili është i ajrosshëm dhe do të ju siguroj qarkullim në gjithë jastëkun. Pjesa e brendshme së bashku me sistemin AirX siguron mjedis gjumi të freskët dhe të thatë, derisa perderisa paterni 3D në mbështjellës krijon mazashë dhe ndjesi të butë.

I shkëlqyeshëm për personat që flenë anash dhe në shpinë

Jastëku anatomik Dormeo Sleep Inspiration është i përshtatshëm për gjumashët që flenë anash dhe në shpinë dhe është në dispozicion në dy ngjyra të linjës Sleep Inspiration: rozë korale dhe e kaltër azzurro. Mbështjellësi i jastëkut mund të pastrohet në 40°C.

Specifikat Teknike
Baza viscoelastic polyurethane foam (memory foam)
Dimenionet 30x50 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Top fabric: 100% polyester, Side fabric: 100% polyester (AirX System); Inner cover fabric: 100% polyester
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star