Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jorgan dhe Jastëk Dormeo Sleep Inspiration

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-50%

Set jorgan dhe jastëk Sleep Inspiration është i mbushur 100% me mikrofibra hipoalergjenike Wellsleep për ajrosje më të mirë dhe ekstra volum. Jorgani mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jastëku është i mirë për të gjithë gjumashët. 2 ngjyra: pink korale dhe azzuro. Seti për një person: 140x200 cm 1jastëk/50x70 cm dhe seti për dy persona: 200x200 cm 2 jastëk/50x70 cm.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Jorgan dhe Jastëk Dormeo Sleep Inspiration

Nga Çmimi i rregullt: 119,90 € Nga


Çmimi special: 59,95 € Nga

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Set jorgan dhe jastëk Sleep Inspiration është i mbushur 100% me mikrofibra hipoalergjenike Wellsleep për ajrosje më të mirë dhe ekstra volum. Jorgani mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jastëku është i mirë për të gjithë gjumashët. 2 ngjyra: pink korale dhe azzuro. Seti për një person: 140x200 cm 1jastëk/50x70 cm dhe seti për dy persona: 200x200 cm 2 jastëk/50x70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Seti cilësor Sleep Inspiration

Qëndroni ngrohtë dhe të relaksuar gjatë gjithë vitit me jorganin dhe jastëkun Sleep inspiration. Jorgani dhe jastëku janë të mbushur 100% me mikrofibra të avansuara Wellsleep®, të cilat sigurojnë vetëajrosje dhe butësi gjatë gjithë natës. Përjetoni një eksperiencë gjumi të paharrueshme dhe të rehatshme çdo natë.Seti në dispozicion në 2 ngjyra: pink korale dhe azzuro.

Jorgan i butë dhe i ajrosshëm

Mikrofibrat e avansuara 100% Wellsleep® krijojnë një mbushje jashtëzakonisht të lehtë dhe të butë, që garantojnë qarkullimin e përsosur të ajrit për një ndjesi si në re.

Kemi përdorur konstruksionin e kallajës për të mbajtur mbushjen e jorganit në vendin e duhur, për një formë të qëndrueshme, të ngrohtë dhe përplot ajrosje. Është ndërtuar si xhaketa juaj e preferuar e fryrë. Drejtëkëndëshet e vogla mbajnë gjithçka komod dhe në vend.

Mikrofibrat e avansuara Wellsleep® ju ofrojnë një ndjenjë super të butë. Gjumashët me lëkurë të ndjeshme ose alergji mund të pushojnë të lirë sepse ky jorgan është hipoallergjenik dhe i këndshëm për lëkurën.

Jastëk suportiv për çdo pozitë gjumi

Dizajnuar në mënyrë të veçantë për tu përdorur në të dyja anët, njëra anë e qepur në forma katrore 3D për të ofruar ndjesinë e një masazhe të lehtë. Ndërsa ana tjetër e jastëkut e cila është shumë e butë për të ofruar butësi dhe një ambient të pastër e higjenik gjumi.

Lehtë mirëmbahen

Seti mund të lahet në 40°C. Për të shmangur mbledhjen e materialit, shkundeni jorganin dhe jastëkun pas çdo larje edhe ps tharjes. Sigurohuni që të thahen plotësisht.

Seti është i përshtatshëm për:

  • Njerëzit që djerësiten gjatë gjumit
  • Njerëzit që vuajnë nga alergjitë
  • Njerëzit që duan të flenë të qetë
  • Njerëzit të cilët pëlqejnë jorgan dhe jastëkë të butë dhe komod 
  • Të gjitha llojet e gjumashëve
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star