Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk dekorativ Dormeo Sleep Inspiration

Photo
Video

Jastëku Sleep Inspiration është jastëk dekorativ & i butë. Dizajn i gjallë me pika do të sjellë pranverën në dhomën tuaj të gjumit ose dhomën e ndenjës. I mbushur me mikrofibra speciale. Mbulesa e lëmuar e bërë 100% nga pambuku. Ngjyrat e disponueshme: rozë dhe azzuro. Mbulesa mund të lahet në 30 ° C. Madhësia: 45X45 cm.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Jastëk dekorativ Dormeo Sleep Inspiration
9,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Sleep Inspiration është jastëk dekorativ & i butë. Dizajn i gjallë me pika do të sjellë pranverën në dhomën tuaj të gjumit ose dhomën e ndenjës. I mbushur me mikrofibra speciale. Mbulesa e lëmuar e bërë 100% nga pambuku. Ngjyrat e disponueshme: rozë dhe azzuro. Mbulesa mund të lahet në 30 ° C. Madhësia: 45X45 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Një dizajn i gjallë për shtëpinë tuaj

Nëse jeni duke kërkuar për një jastëk dekorativ për të sjellë një pranverë në dhomën tuaj të gjumit ose dhomën e ndenjes, jastëku Sleep Inspiration do ta bëjë këtë gjë. Me dizajn të gjallë me ngjyrë blu dhe rozë, plotëson të gjitha produktet e tjera nga koleksioni i ri i gjumit Sleep Inspiration.

Mbushje e ajrosshmme Wellsleep

Jastëku Dormeo Sleep Inspiration është i mbushur me fibra Wellsleep® dhe ka të gjitha përfitimet e një jastëku të rregullt - i butë, i rehatshëm dhe mbështetës. Struktura unike ose fibrat Wellsleep® krijojnë xhepa të ajrit që shtojnë volum shtesë në jastëk duke e bërë atë të butë dhe të ajrosur. Ju mund ta përdorni atë si një jastëk shtesë në dhomën tuaj të gjumit, të mbështeteni në të duke shikuar televizor, duke derisa lexoni, ose ose edhe kur jeni duke u mbështetur në divanin tuaj ...

Mbështjellës nga pambuku që lahet

Mbështjellësi i jashtëm është i përbërë 100%  nga pambuku dhe siguron prekje të natyrshme dhe të butë. Mbështjellësi ka një zinxhir në njërën anën, kështu që ju mund të hiqni atë dhe lani në 30 ° C për ta mbajtur  të freskët dhe të pastër. Dimensionet 45 x 45 cm.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star