Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Seti i çarçafëve Dormeo Sleep Inspiration

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-78%

Seti i çarçafëve Sleep Inspiration do të sjellë dizajn të gjallë dhe ndjenjë të re në dhomën tuaj të gjumit. Me përbërje 100% pambuk ofron ndjenjë më të butë. 2 ngjyra: koral rozë dhe e kaltër azzurro. 4 pamje me 1 set çarçafësh. Mund të lahet në 60 ℃. Set për 1 person përfshin këllëfin e jorganit 140x200cm dhe atë të jastëkut 50x70cm, ndërsa ai për dy persona 200x200cm dhe 2 jastëk 50x70cm. Mbyllja bëhet me zingjirë.

Seti i çarçafëve Dormeo Sleep Inspiration

Çmimi i rregullt: 79,90 €


Çmimi special: 17,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Sleep Inspiration do të sjellë dizajn të gjallë dhe ndjenjë të re në dhomën tuaj të gjumit. Me përbërje 100% pambuk ofron ndjenjë më të butë. 2 ngjyra: koral rozë dhe e kaltër azzurro. 4 pamje me 1 set çarçafësh. Mund të lahet në 60 ℃. Set për 1 person përfshin këllëfin e jorganit 140x200cm dhe atë të jastëkut 50x70cm, ndërsa ai për dy persona 200x200cm dhe 2 jastëk 50x70cm. Mbyllja bëhet me zingjirë.

Më shumë
Përshkrimi

Sjell ndjesinë e freskët të pranverës në dhomën tuaj të fjetjes

Gjallëro dhomën tënde të gjumit me setin e çarçafëve Dormeo Sleep Inspiration me paternin e katrorëve me hijet e ngjyrës rozë dhe asaj të kaltër. Ky set i çarçafëve 100% pambuk do të sjell ndjesinë e freskët të dhomës tuaj të fjetjes. Dizajni i bukur i katrorëve në njërën anë dhe ngjyra e këndshme në tjetrën, ju mundëson të kombinoni lehtë dhomën tuaj.

Pambuk i butë dhe ngjyra të këndshme

Seti i çarçafëve Dormeo Sleep Inspiration është i përbërë 100% nga pambuku që ju ofron ndjenjën më natyrale dhe më të butë. Në dispozicion në 2 kombinime ngjyrash - e kaltër azure dhe pink korale, për freski në dhomën tuaj të gjumit. Falë dizajnit të dyfishtë, ti mund ta ndryshosh dhomën e gjumit në 4 pamje të ndryshme, vetëm duke ndryshuar dhe përzgjedhur anët e ndryshme të mbështjellësit të jastëkut dhe jorganit. 

Zinxhirë për mirëmbajtje të lehtë 

Seti i çarçafëve Dormeo Sleep Sensation ka veti mirëmbajtjeje të lehta, duke e bërë të thjeshtë për të larë në makinë larëse në 60 ° C. Ne kemi shtuar edhe trajtimin "butter" që e bën këtë shtresë të butë dhe të lëmuar për të prekur. Si mbështjellësi i jastëkut ashtu edhe i jorganit kanë zingjirë të fshehur për mirëmbajtje të lehtë.

Këndet praktike për mirëmbajtje të lehtë

Nëse jorgani juaj ka lidhje me qoshet, do të jeni shumë të lumtur të zbuloni se këllëfi i Dormeo Sleep Inspiration ka vendosur sythe, ashtu që ju të mund ta lidhni jorganin dhe mbulesën dhe të mos shqetësoheni për lëvizjen e jorganit brenda  ndërsa jeni duke fjetur. Ky set vjen në dy dimensione standarde:  140 x 200 cm me 1 këllëf jastëku 50 x 70 cm dhe 200 x 200 cm me 2 këllëfa jastëku 50 x 70 cm.

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk
Ngjyrat e disponueshme azzuro, CORAL
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online