Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Sirtar Krevati Dormeo Ray

Photo
Video

Një Sirtar praktik dhe modern për shtrat që shkon me kornizën e shtratit Mammouth (shtrat i lartë pa kornizë të poshtme), të cilin mund ta gjeni në 4 ngjyra të ndryshme.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Sirtar Krevati Dormeo Ray
159,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Një Sirtar praktik dhe modern për shtrat që shkon me kornizën e shtratit Mammouth (shtrat i lartë pa kornizë të poshtme), të cilin mund ta gjeni në 4 ngjyra të ndryshme.

Më shumë
Përshkrimi

Dobishmëria dhe Prakticiteti

Përdoreni hapësirën e pashfrytëzueshme nën shtrat me këtë sirtar praktik i cili do mundësoj të keni më shumë hapësirë të lirë nëpër ormanët tuaj. Sirtar shtrati Ray i punuar nga gama e Dormeo-s është krijuar nga dëshira për të maksimizuar dobishmërinë dhe prakticitetin e orendive tuaja:

 • Sirtarët e shtratit i përshtaten cilësdo kornizë të shtratit Mammoth
 • Nën shtratin më të gjerë, ju mund të futni 2 sirtar për të pasur edhe më shumë hapësirë
 • Mekanizmi lëvizës i sirtarëve mund të rrëshqet lirshëm dhe pa zhurmë.
 • Paketi i sirtarëve përfshinë edhe një panel të përshtatshëm për të mbyllur anën tjetër të shtratit.
Informata shtesë

Të përshtatshëm për:

 • Ta përdorur si një kornizë shtesë për shtratin mammoth
 • për njerëzit që kanë pak hapësirë në shtëpi dhe dëshirojnë të kenë më shumë hapësirë në sirtarët e tyre
 • Për të gjithë ata që dëshirojnë të ruajnë shtrojën e shtratit nën shtratin e tyre
 • Për ruajtjen e shtrojës dimërore/verore
 • Për të gjithë ata që dëshirojnë orendi kualitative, funksionale dhe me çmime të volitshme

Specifikat Teknike
Dimenionet 25,7 x 150 x 65 cm
Karakteristika të tjera made in Slovenia
Material plywood
Ngjyrat e disponueshme bardhë, bezhë, kafe, zezë
Pesha 20.5 kg
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star