Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Sirtar Dormeo Kenguru

Photo
Video

Sirtar modern për vendosjen e gjësendeve të ndryshme që përshtatet me të gjithë rangun e mobiljeve Dormeo. Mund ta gjeni në 4 ngjyra të ndryshme.

Sirtar Dormeo Kenguru
279,90 €
Dërgesë falas
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 3
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Sirtar modern për vendosjen e gjësendeve të ndryshme që përshtatet me të gjithë rangun e mobiljeve Dormeo. Mund ta gjeni në 4 ngjyra të ndryshme.

Më shumë
Detajet e Produktit

I hijshëm, atraktiv dhe praktik

Dekoro dhomën tuaj të gjumit me mobilje atraktive dhe praktike! Sirtari Kenguru është i pazëvendësueshëm për ruajtjen e veshjeve, çarçafëve, peshqirëve dhe gjërave që ne duam ti kemi afër vetes. Mekanizmi hapës i sirtarit siguron hapje pa zhurmë kështu që mundëson që parnteri juaj të flejë i qetë ndërsa ju jeni duke marrë gjëra nga sirtari. Përveq dizajnit të këndshëm dhe funksionalitetit të tij pa zhurmë,sirtari dallohet edhe për:

 • dërrasa e trashë 5 cm e kualitetit të lartë që i jep stabilitet sirtarit
 • mban deri në 30 kg
 • është i konsruktuar në mënyrë solide me lidhëze druri dhe mekanizma metali
 • opcioni i mençur i hapjes, që është i fshehur në dizajnin e sirtarit, që kontribon në elegancën dhe prakticitetin e tij
Informata shtese

Sirtari është i përshtatshëm për:

 • Të mobiluar dhomën e gjumit, dhomën e ditës, korridorin ose konservatorin
 • Si produkt shtesë për shtratin Mamut,
 • Të gjithë ata që dëshirojnë orendi funksionale por edhe elegante,
 • Të gjithë ata që kanë problem me hapësirën e mjaftueshme dhe do të përfitojnë nga çdo sirtar shtesë,
 • Dhomën e fëmijëve kështu që fëmijët mund ti ruajnë aty lodrat e tyre,
 • Të gjithë ata që dëshirojnë orendi funksionale të kualitetit të lartë për një çmim mahnitës.
Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star