Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shtresë Silver Plus 4+1 Dormeo

Photo
Video
-50%

Shtresa e ajrosshme me 5 cm shkumë Ecocell, me 3 zona rehatie për mbështetje dhe rehati të shtuar. Në mbështjellës është shtuar 1 cm shkumë. Trajtimi me argjend siguron mbrojtje anti-bakteriale, anti-erë & dhe anti-pluhur. Përmirësoni cilësinë e gjumit tuaj në divan tuaj të fortë, në shtratin e vjetër ose në ndonjë sipërfaqe tjetër të papërshtatshme për gjumë. Mbulesa largohet dhe mund të lahet në 40 °C.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Shtresë Silver Plus 4+1 Dormeo

Çmimi i rregullt: 119,90 €


Çmimi special: 59,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresa e ajrosshme me 5 cm shkumë Ecocell, me 3 zona rehatie për mbështetje dhe rehati të shtuar. Në mbështjellës është shtuar 1 cm shkumë. Trajtimi me argjend siguron mbrojtje anti-bakteriale, anti-erë & dhe anti-pluhur. Përmirësoni cilësinë e gjumit tuaj në divan tuaj të fortë, në shtratin e vjetër ose në ndonjë sipërfaqe tjetër të papërshtatshme për gjumë. Mbulesa largohet dhe mund të lahet në 40 °C.

Më shumë
Përshkrimi

Shtresë Silver Plus 4+1 për rehati të shkëlqyeshme gjatë gjithë gjumit

Kjo shtresë dysheku do të transformoj divanin apo krevatin tuaj në një hapësirë aq të rehatshme sa do të ju zë gjumi menjeherë. Në një botë ku shumica jetojnë me qera, investimi në një shtresë dysheku është i domosdoshëm nëse ju nuk mund të zëvendësoni dyshekun.

 • Ju ofron efektin e qetësisë dhe lirimit të presioni falë gjeneratës së re të sfungjerit Ecocell®
 • Shkumë shtesë prej 1 cm që garanton ajrosje të shkëlqyeshme
 • Sipërfaqe me e fortë gjumi dhe suport i shkëlqyeshëm për shpinën
 • 3 zona komforti për suport në të gjitha zonat e trupit (kokë & qafë dhe këmbës)
 • Sipërfaqe gjumi higjienike - për shkak të trajtimit antibakterial dhe anti-pluhur në mbështjellës
 • Përdoreni kudo: në shtëpi (në krevat, sofa, shtretërit lëvizës, futonë, dysheme...), në shtëpi vikendi, në konvikte ose për mysafir.
 • Anë anti- rrëshqitëse që ju sigurojnë që nuk do të rrëshqas.
 • Mbështjellës që largohet dhe pastrohet.
 • Paketimi: i vakumuar për mbrojtje.
 • Mundësi pagese më këste

Tre zona shtesë për ekstra mbështetje

Zonat komforte ju japin suport dhe lirojnë presionin në shpatullat tuaja dhe në ije.

 • Zona e kokës dhe qafës që do të masazhoj kokën dhe qafën tuaj.
 • Zona e ijeve ju ofron rehati, butësi ku juve ju duhet më së shumti.
 • Zona e këmbëve është e dizajnuar të ju ofroj komfort të vazhdueshëm dhe ajrosje në të gjithë shtresën.

Shiko brendësinë e shtresës

lartësia
5 cm

Zona 1

Zona

Zona 2

Zona

Zona 3

Zona

Dormeo Silver Plus 4+1 Topper
 1. ecocell_foam

  Shtresë sfungjeri 4 cm Ecocell®

  Liron peshën në nyje dhe pikat e presionit. Siguron rehati, përshtatshmëri dhe ajrosje.

 2. formacell_foam

  1 cm shtresë e butë Formacell

  E integruar në mbështjellës për ekstra rehati dhe ajrosje

 3. washable_removable_cover

  Mbështjellës që largohet dhe hiqet

  E lehtë për mirëmbajtje pasi mund ta largoni mbështjellësin dhe ta pastroni atë.

 4. antibacterial

  Trajtimi Silver Plus

  Ofron efekt antibakterial, anti-aromë dhe anti-pluhur.

 5. anti-slip

  Nuk rrëshqet

  Shtresa ju siguron që nuk levizë, qëndron aty ku ju e vendosni.

 6. 3D_airmash

  Material AirX System

  Ju siguron qarkullim të vazhdueshëm ajri dhe ju siguron mjedis gjumit të freskët dhe të thatë.

Qëndroni me kursor mbi  për detaje të tjera.

Trajtim Silver PLUS

Për higjienë të shtuar, ekstra mbrojtje dhe freski të shtresës ne kemi shtuar trajtimin Silver PLUS që ofron:

 • Efekt anti bakterial– kundër një numri të madh bakteriesh përfshirë MRSA dhe shumë mikro-fungi tjera
 • Efekt anti aromë që redukton formimin e aromave të ndryshme
 • Trajtimi anti pluhur që mbron shtresën nga grimcat e pluhurit

Praktik dhe i përdorshëm kudo

Ju mund të përmirësoni hapësirën ku flini në pak sekonda. Për këtë arsye kjo shtresë është e përshtatshme për:

 • Personat që flenë në divan apo krevat apo sipërfaqe të tjera jo të rehatshme.
 • Personat që jetojnë në apartamente të vogla dhe ata që kanë nevojë për një zgjidhje për mysafirët.
 • Personat që shikojnë për një zgjidhje të thjeshtë kur vie tek udhëtimi (në karavan, për të vizituar miqtë, kur shkoni në udhëtime...).
 • Për studentet që jetojnë në konvikt, ata nuk kanë nevoj të shpenzojnë para ose hapësirë për një dyshek të ri por deshirojnë një zgjidhje të duhur për gjumë
 • Personat që ushtrojnë në shtëpi.

Vendosja është e lehtë dhe e shpejtë

Shtresa juaj e re do të vijë në shtëpinë tuaj e vakumuar dhe e kompresuar rreth. Të gjitha shtresat janë të kompresuara dhe vakumuara falë procesit eko-miqësor për mbrojtje gjatë dergesës.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Me kujdes preni qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar të mos e prisni qesen plastike brenda shtresës. Mos përdor thikë.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Rrëshqisni shtresën e vakumuar mbi shtrat. Prisni me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Lini 6 orë shtresën të marrë formën e plotë.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza polyurethane foam (Ecocell®); Inner cover: 100% polyester
Lartësia 5 cm
Linja Dormeo Vitality
Mattress product material Ecocell®, Formacell foam
Mbështjellësi Top fabric: 100% polyester quilted with 1 cm of polyurethane foam (Formacell); Side Fabric: 100% polyester (AirX System); Bottom fabric: 100% polyester with anti-slip dots
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star