Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Batanije Silky Soft Dormeo

Photo
Video

Përjetoni butësi, ngrohtësi dhe rehati kudo, me këtë batanije luksoze prej mëndafshi të butë. Mbështilluni me të dhe shijojeni në divan teksa lexoni apo shikoni TV, jashtë në kopsht në ndonjë mbrëmje të ftohtë apo kudo që ju duhet extra ngrohtësi. Batanija ka dizajn të dyanshëm dhe vjen në dy ngjyra: e kaftë ose hiri. Ka madhësi 140x160cm dhe mund të lahet në 30°C.

Batanije Silky Soft Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Përjetoni butësi, ngrohtësi dhe rehati kudo, me këtë batanije luksoze prej mëndafshi të butë. Mbështilluni me të dhe shijojeni në divan teksa lexoni apo shikoni TV, jashtë në kopsht në ndonjë mbrëmje të ftohtë apo kudo që ju duhet extra ngrohtësi. Batanija ka dizajn të dyanshëm dhe vjen në dy ngjyra: e kaftë ose hiri. Ka madhësi 140x160cm dhe mund të lahet në 30°C.

Më shumë
Përshkrimi

Mënyra më e lehtë për t’i shtuar shtëpisë ca ngrohtësi dhe rehati

Mbështilluni me rehatinë luksoze që ju ofron kjo batanije e butë mëndafshi, dhe shijoni ngrohtësi e butësi gjatë tërë vitit. Nuk ka nevojë ta aktivizoni ngrohjen apo të vishni më shumë rroba, sepse batanija Silky Soft është ajo çka ju duhet kur keni nevojë për extra ngrohtësi.

Batanije Silky Soft

Butësi që do ta adhuroni

S’ka ndjenjë më të mirë se sa të mbështilleni nën një batanije të butë dhe ta shijoni ngrohtësinë e relaksin që ju ofron. Për më tepër, kjo batanije e mrekullueshme ju dhuron një ndjesi të këndshme ndaj lëkurës.

Elegante dhe praktike, përdoreni kudo

Në dispozicion në dy ngjyra (e kaftë dhe hiri), me dizajn të dyanshëm dhe elegant, kjo batanije lukzose është e përshatshme kudo. Përdoreni në divan apo shtrat si mbulesë, os ejashtë në kopsht gjatë ditëve të ftohta. Mbajeni një në veturë për udhëtime të gjata, piknik apo kamping. Shtrojeni në dysheme, për një zonë të butë dhe të sigurtë për fëmijët, merreni në ngjarje sportive dhe përdoreni si pelerinë. Pra mund ta përdorni në shumë mënyra, brenda dhe jashtë shtëpisë.

  • Batanije Silky Soft
  • Batanije Silky Soft

Një dhuratë ideale për ju dhe më të dashurit tuaj

E lehtë dhe e gjerë 140x160cm, kjo batanije është e qëndrueshme dhe mund të lahet në rrobalarëse në 30°C. Me butësinë dhe ngrohtësinë që ofron, është dhuratë e përsosur për veten apo më të dashurit tuaj.

Batanije Silky Soft
Specifikat Teknike
Dimenionet 140x160 cm
Programi Dormeo dhoma ndejës
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.